آتش زدن سطل زباله نشانه تنش در ايران نيست‌

 
amirpetrucci0261
amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/

آتش زدن سطل زباله نشانه تنش در ايران نيست‌

حجت‌الاسلام والمسلمين طائب:
آتش زدن سطل زباله نشانه تنش در ايران نيست‌

خبرگزاري فارس: استاد حوزه و دانشگاه گفت: عده‌اي ‌به خيابان‌ها مي‌ريزند و تعدادي سطل زباله را آتش مي‌زنند و رسانه‌هاي بيگانه با خبرسازي در اين زمينه مي‌گويند ايران دچار تنش شده است اما آتش زدن سطل زباله نشانه تنش در ايران نيست.

به گزارش خبرگزاري فارس از سمنان، حجت‌الاسلام والمسلمين مهدي طائب پيش از ظهر امروز در جمع صدها نفر از خانواده‌هاي سپاه استان سمنان از رونمايي دستاورد جديد سپاه خبر داد و بدون اينكه اشاره‌اي به اين معجزه به طور مستقيم داشته باشد، اظهار داشت: اين معجزه بسيار ارزشمند است و به زودي رونمايي مي‌شود.
اين استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: شرايط ظهور حضرت ولي‌عصر (عج) در برهه كنوني در حال فراهم شدن بوده و ظهور ايشان نزديك است.
وي تصريح كرد: طبيعي است كه سران استكبار در اين وضعيت هرچه دارند به كار مي‌گيرند تا جلوي پيشرفت اسلام در جهان و عدالت‌خواهي را بگيرند.

* برخي‌ها نان فتنه را مي‌خورند
اين استاد حوزه و دانشگاه همچنين با بيان اينكه برخي‌ها نان فتنه را مي‌خورند، اظهار داشت: فتنه در قاليباف و ناطق‌نوري نيست گرچه آنها به خوبي مي‌دانند كه مي‌توانند نان فتنه را بخورند.
طائب ادامه داد: در صورتي كه فتنه راه بيفتد، تعدادي از افراد به خوبي از آن بهره‌برداري مي‌كنند اما در خط مقدم فتنه، فائزه هاشمي، مهدي هاشمي، ميرحسين موسوي و كروبي قرار دارند.
وي تصريح كرد: اين افراد خود عرضه رئيس شدن و به راه انداختن فتنه را ندارند و تنها بهره‌وران فتنه‌ها و فاقدان بصيرت هستند.
اين استاد حوزه و دانشگاه افزود: حسن روحاني نيز مثل بقيه به طور كل نمي‌تواند بفهمد كه فتنه پا مي‌گيرد يا خير و فقط بايد از خدا خواست تا تحليل درستي به اين افراد عطا كند.
طائب ادامه داد: برخي‌ها هم تازه فهميده‌اند كه فتنه به دردشان نمي‌خورد و بايد خط خود را از فتنه‌گران منحرف كنند و به جايي بروند كه منافعشان در آنجا تامين شود.
وي تصريح كرد: محسن رضايي وقتي امروز حرف مي‌زند و مي‌گويد كه موسوي و كروبي بايد دستگير و مجازات شوند، نشان‌دهنده اين است كه مي‌خواهد به فكر خودش باشد و خطش را عوض كند.

* مشايي همانند نبوي براي شهيد رجايي است
اين استاد حوزه و دانشگاه همچنين با بيان اينكه ما مشايي را نيز از ديگران جدا نمي‌دانيم، اضافه كرد: مشايي همانند بهزاد نبوي براي شهيد رجايي است.
طائب افزود: احمدي‌نژاد انسان بسيار توانمندي است و قدرت كارهاي غيرممكن را دارد اما از خدا مي‌خواهيم كه به او نسبت به مشايي بصيرت بيشتري دهد.
وي افزود: تنها تفاوت مشايي با نبوي اين است كه او زور و قدرت و تيم نبوي را ندارد و بيشتر قائل به سحر و جادو است و به همين خاطر تهديدي محسوب نمي‌شود.
اين استاد حوزه و دانشگاه گفت: مشايي و امثال او تنها اذيت مي‌كنند وگرنه قدرت انجام كار خاصي را ندارند.

* آتش زدن سطل زباله نشانه تنش در ايران نيست
اين استاد حوزه و دانشگاه افزود: عده‌اي امروز به خيابان‌ها مي‌ريزند و تعدادي سطل زباله را آتش مي‌زنند اما رسانه‌هاي بيگانه با خبرسازي در اين زمينه مي‌گويند ايران دچار تنش شده است.
طائب ادامه داد: غربي‌ها و سران استكبار با خبرسازي ذهن‌ها را منحرف مي‌كنند تا جلوي پيشرفت اسلام‌خواهي مردم جهان را بگيرند اما هرگز موفق نخواهند بود.
وي تصريح كرد: تعدادي ويروس خنثي‌شده در وقايع اخير به خيابان آمدند و هنگامي كه شعار مي‌دادند تعدادشان آنقدر كم بود كه در خيابان انقلاب تهران حتي در دو كوچه پايين‌تر صدايي شنيده نمي‌شد.
اين استاد حوزه و دانشگاه اضافه كرد: اين حركت چندان وسيع و گسترده نبود اما غربي‌ها روي آن مانور زيادي دادند.
طائب افزود: در برهه كنوني مهم‌ترين وطيفه ملت ايران اين است كه بصيرت خود را ارتقا دهند و حضورشان را در صحنه انقلاب حفظ كنند.

* فتنه 88 هشت روزه خنثي شد
اين استاد حوزه و دانشگاه گفت: تمام توان ملت ايران پس از فتنه‌هاي 88 متمركز و جمع شد تا دسيسه‌اي كه دشمنان قصد داشتند در كشور پياده كنند، زود خنثي شود و ديديم كه در كمتر از هشت روز آنها به قضيه خاتمه دادند.
طائب گفت: مردم در اين روزها نشان دادند كه گرچه جنگ تحميلي با حمايت بيشتر كشورهاي جهان از صدام، هشت سال طول كشيد اما فتنه را هشت روزه خنثي مي‌كنند.
وي اظهار داشت: هرگز نمي‌خواهيم پيشگويي كنيم اما مي‌شود كه پرچم انقلاب اسلامي در دوران رهبر معظم انقلاب اسلامي به دست صاحب اصلي‌اش يعني امام زمان (عج) برسد.
اين استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: امروز اوج بصيرت و بيداري ملت‌ها در جهان به وضوح قابل مشاهده است.
وي تصريح كرد: اگر در برهه كنوني عربستان با ايران در اعزام زائران خانه خدا بازي مي‌كند، به اين علت است كه خودشان مردد هستند كه اوضاع كشورشان چگونه مي‌شود.
اين استاد حوزه و دانشگاه اضافه كرد: اگر پادشاه عربستان بميرد، اين كشور را هرج و مرجي عظيم فرا مي‌گيرد و اگر زنده بماند، نيز ديگر نمي‌تواند كاري انجام دهد و اعراب نيز اين را به خوبي مي‌دانند.
انتهاي پيام/خ10/ج

جمعه 29 بهمن 1389  02:57 ب.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها