نماينده مردم خرم آباد در مجلس: زمينه پذيرش ايده‌هاي ايران در جهان به طور كامل فراهم شده است

 
svh2005
svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران

نماينده مردم خرم آباد در مجلس: زمينه پذيرش ايده‌هاي ايران در جهان به طور كامل فراهم شده است

نماينده مردم خرم آباد در مجلس گفت: زمينه پذيرش ايده‌هاي ايران در جهان به طور كامل فراهم شده است.

به گزارش خبرنگارخبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) - منطقه لرستان- رحيمي نسب در جمع اهالي شهرخرم آباد اظهار داشت: پس از گذشت سه دهه از پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي، نقش و جايگاه ايران در ميان كشورهاي اسلامي و ديگر كشورها به طور كامل مشهود است و زمينه پذيرش و الگوپذيري از ايده‌هاي ما در جهان فراهم شده است.

رحيمي نسب با اشاره به تحولات اخير در كشورهاي اسلامي عربي گفت: خيزش و قيام ملت‌هاي مسلمان در كشورهاي اسلامي و عربي منطقه عليه نظام‌هاي استبدادي و دولت‌هاي دست نشانده غرب نتيجه و ثمره پيروزي انقلاب اسلامي در ايران است.

اين نماينده مجلس خاطرنشان كرد: الگوپذيري و تكيه بر شعارهاي اسلامي و ديني از يك‌طرف و از سوي ديگر واكنش و حركت‌هاي انفعالي و جا به‌ جايي و تغييرات در كابينه و در نهايت فرار حاكمان و سقوط دولت‌ها، خاطرات دوران مبارزات و اعتراضات ملت مسلمان ايران عليه حكومت ديكتاتوري پهلوي را در اذهان مرور كرده و تاريخ در حال تكرار شدن است.

وي از خشم و عصبانيت كشورهاي غربي نظير آمريكا، انگليس و رژيم صهيونيستي نسبت به حركت و اقدام شجاعانه ملت‌هاي مسلمان منطقه سخن گفت و افزود: اين كشورها در دوران پيروزي انقلاب اسلامي ايران نيز خشمگين و عصباني بودند اما رهبري حضرت امام (ره) و الطاف الهي و حمايت‌هاي مردمي موجب سرنگوني رژيم پهلوي در ايران شد و امروز نيز شاهد سرنگوني رژيم‌هاي ديكتاتوري در كشورهاي اسلامي منطقه هستيم.

عضو كميسيون اجتماعي مجلس هشتم اضافه كرد: پس از گذشت سه دهه از پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي، نقش و جايگاه ايران در ميان كشورهاي اسلامي مشهود و زمينه پذيرش و الگوپذيري از ايده‌هاي ما در جهان به طور كامل فراهم شده است.

وي تصريح كرد: امروز ايران اسلامي در مسائل منطقه‌اي و جهاني و تحولات آن به صورت مستقيم و يا غيرمستقيم تأثيرگذار بوده و موجب خشم و غضب استكبار جهاني واقع شده‌ايم و حمايت ايران از كشورهاي جهان سوم و نهضت‌هاي اسلامي از علل اين خشم و عصبانيت است.

اين نماينده مجلس در مورد قدرت و عظمت اسلامي ابراز داشت: دولتمران اسلام‌خواه با تكيه بر ايمان و آموزه‌هاي ديني و اسلامي در ايران و چند كشور ديگر ثابت كردند كه يك نظام اسلامي مي‌تواند مشكلات مردم را حل و در مقابل زياده‌خواهي استكبار مقاومت كرده و به پيروزي دست يابد.

نماينده مجلس هشتم، هوشياري و انسجام مردم را شرط دست يافتن به اهداف برشمرد و تصريح كرد: با هوشياري، درايت، همراهي، وحدت و انسجام بين تمام اقشار جامعه، نقشه‌ها و توطئه‌هاي دشمنان داخلي و خارجي خنثي شده و اگر اين وحدت و هوشياري در جامعه حكمفرما و بصيرت مردم و ولايت‌مداري آنان وجود داشته باشد به‌يقين بر تمام مشكلات غلبه مي‌كنيم و مانند سه دهه گذشته به اهداف و ايده‌هاي خود نائل مي‌شويم.

عضو كميسيون اجتماعي مجلس از همراهي و همدلي بين نمايندگان مجلس و دولتمردان نيز سخن گفت و ادامه داد: در عين حال اختلاف نظرهايي كه بين مجلس و دولت وجود دارد اما براي اجراي كامل قوانين و طرح‌ها و رسيدن به اهداف نظام اسلامي با تعامل و همراهي بين نمايندگان و دولت سعي مي‌كنيم نقاط ضعف را اصلاح و و عيب‌ها را برطرف كنيم.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

پنج شنبه 28 بهمن 1389  05:58 ب.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها