0

ستاره استقلال به مدیران هشدار داد !

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 24702
محل سکونت : اصفهان

ستاره استقلال به مدیران هشدار داد !

ستاره استقلال به مدیران هشدار داد !

از آنجا که حال و هوای استقلال اصلاً شبیه تیم قهرمان نیست، خیلی نباید تعجب کنیم شرایط کاپیتان این تیم هم ایده‌آل باشد.
 
 

ستاره استقلال به مدیران هشدار داد !

وریا غفوری یکی از محبوب‌ترین بازیکنان استقلال است، سبک زندگی این بازیکن و همچنین دغدغه‌های او نیز خاص است و به همین دلیل هم از وریا یک بازیکن خاص ساخته که گاهاً هواداران تیم رقیب را نیز طرفدار خودش می‌کند. اما در شرایطی که استقلال بعد از روز قهرمانی تاکنون یک آب خوش از گلویش پایین نرفته، حال و هوای کاپیتانش نیز خیلی خوشایند و در خور توجه نیست!
وریا که مسئولان باشگاه استقلال طی چند وقت اخیر برای تمدید قرارداد با او تماس نگرفته‌اند؛ مدعی است اگر همچنان خبری از استقلالی‌ها نشود مجبور است برای فصل آتی به پیشنهاد خود از فولاد فکر کند.
این در حالی است که هواداران استقلال نمی‌خواهند کاپیتان محبوب خود را از دست بدهند و این روزها نسبت به بی‌تفاوتی مسئولان استقلال در مورد تمدید قرارداد وریا گله‌مند هستند.
استقلال در لیگ بیست و یکم بعد از ۹ سال قهرمان شد و چند رکورد را نیز از آن خود کرد اما یکدفعه همه چیز با رفتن فرهاد به هم ریخت. اکثر مسئولان و مربیان استقلال (غیر از آجورلو) از رفتن فرهاد ابراز بی‌اطلاعی کردند و مدعی شدند از جدایی او شوکه شده‌اند، اما واقعیت این بود که مجیدی دوباره عادت همیشگی خود را حتی فردای قهرمانی استقلال تکرار کرد و با جدایی یکدفعه‌ای و بی‌خبر خود از استقلال همه را در شوک فرو برد.
حالا اما شرایط برای تیم قهرمان فرق کرده است و آن قدر فضای مجازی به مسئولان استقلال فشار آورد تا آنها مجبور شدند با مربی خارجی به توافق برسند و تیم قهرمان بزودی تحویل مربی جدید داده می‌شود اما همچنان تکلیف آقای کاپیتان معلوم نیست و این روزها باید منتظر تصمیم نهایی آجورلو باشیم.
اگر مدیرعامل استقلال همچنان نسبت به تمدید قرارداد وریا بی‌تفاوت باشد در نهایت این بازیکن راهی فولاد می‌شود تا برای فصل آتی در تیم نکونام بازی کند؛ اتفاقی که اصلاً خواست هواداران استقلال نیست!

 
پنج شنبه 2 تیر 1401  10:23 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها