0

همه ما سرباز فرهاد مجیدی هستیم

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 23261
محل سکونت : اصفهان

همه ما سرباز فرهاد مجیدی هستیم

همه ما سرباز فرهاد مجیدی هستیم

ساير ورزش ها748

 

ورزش 3/ وریا غفوری کاپیتان استقلال گفت شاید در هر مجموعه ای، هزاران اتفاق بیفتد و سلیقه های مختلفی باشد ولی شایعه هم پیش می آید و نمی شود جلوی آن را گرفت.
وریا غفوری کاپیتان استقلال در پایان دیدار با فولاد در حضور خبرنگاران گفت: خدا را شکر فکر می کنم امروز استقلال یک بار دیگر شخصیت خود را نشان داد و ثابت کرد که لایق این قهرمانی و این جام است. هر چند که یک قدم دیگر مانده و همانطوری که آقا فرهاد گفت، در این چهار بازی باید به میدان می رفتیم، یکی را برنده شدیم و در سه بازی دیگر برای بردن وارد زمین می شویم و به بهترین شکل ممکن بازی ها را تمام کنیم.
وی در واکنش به شایعات اختلاف با مجیدی گفت: هدف ما فقط و فقط قهرمانی استقلال است. شاید در هر مجموعه ای، هزاران اتفاق بیفتد و سلیقه های مختلفی باشد ولی شایعه هم پیش می آید و نمی شود جلوی آن را گرفت که خیلی از آنها نیز با قصد و هدف و جهت گیری های خاصی از سمت یک سری آدم معلوم الحال است. ولی همه چیز خوب است و با آقا فرهاد همگی یک تیم هستیم و همه سرباز ایشان هستیم. ان شالله که بتوانیم به هدفمان برسیم تا به بهترین شکل ممکن این بازی ها را تمام کنیم.
وریا درخصوص تنش های پایان بازی نیز پاسخ داد: من آنجا نبودم. طبیعی بود و ما بازی مهمی را بردیم ولی مثل اینکه بازیکن آنها از سیدحسین حسینی ناراحت بود که چرا خوشحالی کردید.
کاپیتان آبی ها درباره اینکه چه حسی از قهرمانی در لیگ برتر با استقلال دارد، گفت: من یک بار با سپاهان قهرمانی را تجربه کرده بودم ولی برای این جام خیلی زحمت کشیده بودیم. از هر زمان دیگری به قهرمانی نزدیک هستیم و امیدوارم با پیروزی در بازی بعدی، قهرمانی ما تثبیت شود.
او درخصوص اینکه آیا قهرمانی استقلال می تواند در وضعیت اقتصادی طیفی از مردم را خوشحال کند، گفت: هر زمانی که من درباره مسائل اجتماعی و مدنی صحبت می کنم، برای من فوتبال در اولولیت نیست. جایگاهی که قرار گرفته ام، باید از آن استفاده کنم. هواداران ما با هزاران بدبختی بلیت را تهیه می کنند و ما را تشویق می کنند، در نتیجه ما باید زبان آنها باشیم.
کاپیتان استقلال ادامه داد: زمانیکه می بینم و فکر می کنم، همیشه بغض گلویم را می گیرد. واقعا ناراحت می شوم و کاری از دست آدم بر نمی آید. من نمی دانم مسئولین شرمنده نمی شوند که این موقعیت ها را می بینند؟ من می دانم که الان در اهواز خیلی درگیری ها و مشکلات وجود دارد و خیلی ها اعتراض کردند. ولی امیدوارم به بهترین شکل جمع شود و مردم ما بتوانند چیزی که لایق آن هستند را به آن شکل زندگی کنند.
وریا در پایان صحبت هایش گفت: عمر ما کوتاه است و باید سعادتمند زندگی کنیم. این حق مردم ایران است که سعادتمند زندگی کنند.

یک شنبه 25 اردیبهشت 1401  9:17 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها