0

دروازه‌بان استقلال: بازیکن فولاد در حدی نیست

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 23359
محل سکونت : اصفهان

دروازه‌بان استقلال: بازیکن فولاد در حدی نیست

دروازه‌بان استقلال: بازیکن فولاد در حدی نیست که...!

ساير ورزش هاخبـــر برگـــزیده1,599

 

تسنیم/ سیدحسین حسینی، دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال با اشاره به حواشی دیدار این تیم با فولاد، گفت: بازیکن فولاد در حدی نیست که به ما بگوید شادی نکنیم.
سیدحسین حسینی دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال پس از برتری تیمش مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: خدا را شکر و یک بازی خیلی خیلی سخت را بردیم. تیم فولاد، تیم خوبی است. بازی در اهواز بود و خدا را شکر سه امتیاز مهم را گرفتیم.
وی درباره اینکه به نظر می‌رسد قهرمانی استقلال مسجل شده باشد، بدون اشاره به دیدار سپاهان - پرسپولیس که با شکست رقیب دیرینه قهرمانی آبی‌ها مسجل خواهد شد، گفت: تا ببینیم نتیجه بازی امشب چه می‌شود و اگر هم نشد، هفته بعد با قدرت کار را تمام می‌کنیم.
دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال راجع به اینکه می‌توانست بازی با فولاد را با کلین‌شیت به پایان ببرد، اما این اتفاق رخ نداد، خاطرنشان کرد: تمام تیم دوست داشتیم که گل نخوریم و یک صحنه پیش آمد. قهرمانی مهم است و کلین‌شیت مهم نیست.
حسینی در مورد درگیری پایان بازی با بازیکنان فولاد و حواشی پیش‌امده نیز گفت: بازیکن فولاد حق ندارد به ما بگوید خوشحالی کنیم یا نکنیم و در حدی نیست که این حرف را بزند.

یک شنبه 25 اردیبهشت 1401  9:12 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها