0

روزی بر فولاد قهرمانی استقلال را قطعی می‌کند

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 24702
محل سکونت : اصفهان

روزی بر فولاد قهرمانی استقلال را قطعی می‌کند

پیشکسوت استقلال عنوان کرد؛

پیروزی بر فولاد قهرمانی استقلال را قطعی می‌کند

پیروزی بر فولاد قهرمانی استقلال را قطعی می‌کند

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: اگر استقلال فولاد را هم شکست دهد پیروزی این تیم در لیگ برتر قطعی می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال که در آستانه قهرمانی فصل بیست و یکم لیگ برتر قرار دارد، در هفته بیست و هفتم میهمان فولاد است که به لحاظ کیفی در حال حاضر یکی از برترین تیم‌های ایران می‌باشد و به گفته اغلب کارشناسان، استقلالی‌ها روز سختی را در اهواز تجربه خواهند کرد.

در همین خصوص رامین محرم نژاد پیشکسوت آبی پوشان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: فولاد علیرغم اینکه تیم پر ستاره‌ای نیست، اما از تیم‌های خوب لیگ برتر است که نتایج آن در لیگ و آسیا هم همین را نشان می‌دهد. این بازی به خودی خود دشوار هست و میزبانی فولاد شرایط را دشوار تر هم می‌کند.

وی اضافه کرد: با اینکه غلبه بر فولاد آن هم در اهواز بسیار دشوار است، اما در صورتی که استقلالی‌ها این اتفاق را رقم بزنند من می‌گویم قهرمانی آنها در این فصل قطعی می‌شود.

پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: در هفته‌های پایانی کار برای دو دسته از تیم‌ها دشوار می‌شود. دسته اول تیم‌هایی که برای قهرمانی تلاش می‌کنند و دسته دوم تیم‌هایی که برای بقا می‌جنگند. این تیم‌ها علاوه بر فشارهای معمول که در طول فصل تحمل می‌کنند، بار روانی زیادی هم بر آنها اضافه می‌شود که کار را دشوار تر می‌کند. همین استرس کاری با تیم می‌کند که گویی ساق بازیکنان هم داخل زمین سنگین‌تر می‌شود و حتی خیلی وقت‌ها انجام یک سری کارهای عادی هم دشوار می‌شود.

محرم نژاد گفت: دو تیم ویژگی‌های مشترک زیادی دارند که یکی از مهم‌ترین آنها این است که به تیم‌های مقابل به سختی موقعیت گل می‌دهند و اگر در بازی صاحب گل شوند، تقریباً گل زدن به آنها بسیار سخت و حتی محال می‌شود. لذا زدن گل اول در این دیدار برای هر دو تیم بسیار مهم است. چون دفاع کردن را خیلی خوب بلد هستند و می‌توانند از گل زده خود دفاع کنند.

کارشناس فوتبال گفت: موضوع دیگری که در این بازی اهمیت دارد، استفاده از ضربات ایستگاهی و شروع مجدد است. هر دو تیم قابلیت فراوانی برای استفاده از این تاکتیک دارند و می‌توانند دروازه تیم مقابل را با استفاده از ضربات شروع مجدد باز کنند. به خصوص مدافعان میانی این تیم خیلی خوب از ارسال‌هایی که روی ضربات شروع مجدد صورت می‌گیرد استفاده می‌کنند.

مدافع اسبق آبی پوشان تاکید کرد: امیدوارم کادر فنی استقلال هم در این هفته‌های پایانی کمترین ضریب اشتباه را داشته باشند و با بهترین آرایش تیمی و تعویض‌های خوب نتایج لازم را بگیرند.

محرم نژاد خاطر نشان ساخت: زمانی که مقابل شهرخودرو کار گره خورده بود، مجیدی تعویض‌های خوبی انجام داد و همین تعویض‌های خوب بود که گره کار را باز کرد. اگر به صحنه منجر به گل هم دقت کنید می‌بینید همه تعویضی‌ها روی آن نقش داشتند.

کد خبر
شنبه 24 اردیبهشت 1401  9:26 AM
تشکرات از این پست
mansoor67
mansoor67
mansoor67
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1388 
تعداد پست ها : 3556
محل سکونت : اصفهان

پاسخ به:روزی بر فولاد قهرمانی استقلال را قطعی می‌کند

برای تمام  تیم های خوب و کشور بهترین ها را آرزو دارم / 

شنبه 24 اردیبهشت 1401  5:02 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها