0

انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد فنی و مهندسی 1401

 
moshaveranebartar
moshaveranebartar
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : دی 1399 
تعداد پست ها : 73
محل سکونت : تهران

انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد فنی و مهندسی 1401

کارشناسی ارشد جزو مقاطعی محسوب می شود که ورود بدون کنکور به آن غیرممکن نیست. به عنوان مثال با روش هایی همانند (کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد، ارشد فراگیر پیام نور، کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه های سراسری و...) نیز می توان وارد مقطع ارشد شد. اما آن دسته از داوطلبانی که ثبت نام کنکور ارشد فنی را انجام داده باشند، پس از برگزاری آزمون موظف به انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد فنی و مهندسی می باشند زیرا در صورت عدم انتخاب رشته و درج در سایت مربوطه، نتیجه نهایی آزمون ارشد برای آن ها منتشر نمی گردد.

برای انتخاب رشته ارشد توسط بهترین مشاوران انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد می توانید از تیم مشاوران برتر راهنمایی دریافت کنید.

انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد فنی و مهندسی 1401

پس از برگزاری کنکور کارشناسی ارشد نوبت به اعلام نتایج اولیه آزمون می رسد. در کارنامه ای که از سوی سازمان سنجش منتشر می گردد، رتبه، درصدهای هر درس، تراز و... اعلام می گردد. همچنین در این کارنامه مشخص می شود که هر داوطلب مجاز به انتخاب رشته دانشگاه های سراسری و آزاد شده است یا خیر...

داوطلبان پس از مشاهده اعلام نتیجه کارشناسی ارشد می بایست دست به انتخاب رشته بزنند. این مرحله جزو مراحلی از کنکور کارشناسی ارشد محسوب می شود که خطا در آن غیرقابل جبران است. پس توصیه می کنیم در صورتی که اطلاعات و علم کافی درباره انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری را ندارید از افرادی که مهارت کافی را دارا هستند، یاری جویید.

گروه مشاوره تحصیلی مشاوران برتر با بهترین مشاوران آزمون کارشناسی ارشد فنی آماده همراهی شما عزیزان می باشد و داوطلبانی که علاقمند به انتخاب رشته حرفه ای می باشند، فرآیند انتخاب رشته آن ها تماما توسط مشاوران برتر انجام خواهد شد. برای رزرو انتخاب رشته لازم است بر روی لینک رزرو مشاوره فشرده و با کارشناسان ما ارتباط تلفنی برقرار نمایید.

 

 

منبع: انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد فنی و مهندسی

یک شنبه 17 بهمن 1400  12:48 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها