0

شرایط ثبت نام دانشگاه امام صادق 1401

 
moshaveranebartar
moshaveranebartar
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : دی 1399 
تعداد پست ها : 73
محل سکونت : تهران

شرایط ثبت نام دانشگاه امام صادق 1401

دانشگاه امام صادق (ع) اولین دانشگاهی است که پس از انقلاب سال 1357 در ایران تاسیس شد و در سال 1361 آغاز به فعالیت نمود. افراد متقاضی ورود به این دانشگاه بایستی در ابتدا شرایط کنکور سراسری و مدارک دانشگاه امام صادق را داشته باشند و ثبت نام کنکور سراسری را انجام دهند و سپس به بررسی شرایط ثبت نام دانشگاه امام صادق بپردازند و ثبت نام دانشگاه امام صادق را در سامانه رسمی این دانشگاه به انجام برسانند.

جالب است بدانید، هیچ هزينه ای برای تحصيل از دانشجويانی كه مطابق شرایط و ضوابط دانشگاه فارغ ‌التحصيل ‌شوند، دريافت نمی ‌شود و دانشجو به­ طور رسمی متعهد می ‌شود كه پس از پايان دوره آموزشی خود، درصورت نياز، به مدت نيمی از تحصيل خود را با نظر دانشگاه در داخل يا خارج دانشگاه (موسسات دولتی يا غيردولتی) خدمت كند.

در صورتی که قبل از ثبت‌ نام کنکور سراسری اقدام به ثبت ‌نام دانشگاه امام صادق می كنيد، ضروری است تا تاريخ 31 فروردين ماه، وارد سامانه ثبت‌ نام شده و شماره پرونده آزمون سراسری خود را درج نمایید.

شرایط ثبت نام دانشگاه امام صادق 1401

هدف از تاسیس دانشگاه امام صادق (ع)، ترویج علوم جدید در کنار دانش حوزوی و مبانی جمهوری اسلامی ایران بوده است و رشته های ارائه شده در این دانشگاه عموما تلفیقی از رشته های جدید با رشته معارف اسلامی هستند که در دو دانشگاه پردیس خواهران و پردیس برادران ارائه می شوند. گفتنی است هر کدام از این دانشگاه ها شامل دانشکده هایی در زیرمجموعه خود می باشند و اگر قصد ورود به دانشگاه نامبرده را داشته باشید، بایستی دارای شرایطی که در ادامه می آید نیز باشید.

 

 

منبع: شرایط ثبت نام دانشگاه امام صادق

یک شنبه 17 بهمن 1400  12:08 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها