0

کشف چاه نفت جدید در بنیاد شهید!

 
hosinsaeidi
hosinsaeidi
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1394 
تعداد پست ها : 20588
محل سکونت : کرمانشاه

کشف چاه نفت جدید در بنیاد شهید!

 

  1. بازار

۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۰

 

کشف چاه نفت جدید در بنیاد شهید!

کشف چاه نفت جدید در بنیاد شهید!

کشف چاه نفت جدید در بنیاد شهید! در کنار چاههای قبلی نفتی باعث خوشحالی افراد زیادی در بازار سرمایه نشده است!

به گزارش تحریریه، شرکت سرمایه گذاری شاهد با نماد "ثشاهد" از زیرمجموعه های بنیاد شهید و امور ایثارگران است که قیمت سهام آن از مرز 9 هزار تومان به کانال 700 تومان کاهش یافته و سقوطی نود و چند درصدی را تجربه کرده است که ظاهرا به سقوط خود تا رسیدن به چاه نفت ادامه می دهد و کسی جلودار آن نیست!

گزارش هفته پیش میز بازار تحریریه که به بررسی شرکت خوراک دام پارس با نماد "غدام" پرداخت با سکوت مدیران سازمان اقتصادی کوثر(زیرمجموعه بنیاد شهید) روبرو شده شده و البته با استقبال گسترده سهامداران و خانواده شهدا و ایثارگران روبرو شده و پیغام های زیادی به روابط عمومی تحریریه ارسال شده است. 

همانگونه که غدام با فعالیت در حوزه به شدت پولساز و راهبردی خوراک دام شاهد سقوط بی منطق قیمت سهام شده و ارزش تابلو کل شرکت به کمتر از 400 میلیارد تومان(یک ششم تا یک دهم قیمت واقعی) رسیده است، ثشاهد نیز علیرغم دارا بودن NAV بسیار مطلوب اوضاع نامناسبی دارد. این شرکت از سال گذشته به ارسلان فتحی پور رئیس اسبق کمیسیون اقتصادی مجلس سپرده شد، اما از زمان حضور فتحی پور روند سقوط سهم نه تنها متوقف نشده بلکه تشدید نیز شده است. 

سقوط شدید زیرمجموعه های اقتصادی بنیاد شهید و امور ایثارگران نشان می دهد که نجابت خانواده شهدا و ایثارگران باعث شده است مدیران این مجموعه ها خود را از پاسخگویی بی نیاز دانسته و یکی از بدترین مدیریت ها را اعمال کنند که شایسته بازنگری جدی است و مدیران این مجموعه ها باید در روش های خود تجدیدنظر کنند. ضمن اینکه دولت سیزدهم نیز باید مدیران کارنابلد و فاسد دوره حسن روحانی را از این مجموعه ها اخراج کند تا شاهد تحولات سریع و واقعی باشیم. قاضی زاده هاشمی رئیس بنیاد شهید در رقابت های انتخاباتی ریاست جمهوری سیزدهم قول داده بود 3 روزه اوضاع بورس را اصلاح خواهد کرد.

پایان/

۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۰

کد خبر: 16316

یک شنبه 10 بهمن 1400  9:24 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها