0

ویتامین ضد پیری

 
hosinsaeidi
hosinsaeidi
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1394 
تعداد پست ها : 20113
محل سکونت : کرمانشاه

ویتامین ضد پیری

​​​​​

ویتامین ضد پیری معرفی شد

ویتامین ضد پیری معرفی شد

تاریخ: ۲۶/دي/۰۰ ساعت ۱۶:۱۱ | گوناگون شناسه خبر: ۱۱۱۲۲۴ منبع: اسپوتنیک

خانم یلنا تیولپینا، متخصص بیماری های گوارشی اعلام کرد ریبوفلاوین یا ویتامین ب 2 سلامت پوست و مو را تامین کرده و از پیری بدن جلوگیری می کند.

به گزارش سایت طلا، خانم یلنا تیولپینا، متخصص بیماری های گوارشی اعلام کرد ریبوفلاوین یا ویتامین ب 2 سلامت پوست و مو را تامین کرده و از پیری بدن جلوگیری می کند.

این پزشک روس گفت، تمام فرآیندهای بیوشیمیایی در بدن با مشارکت ویتامین های گروه ب از جمله ب 2 اتفاق می افتد و این ویتامین برای متابولیسم پروتئین ها، چربی ها و کربوهیدرات ها ضروری است. به این ویتامین "ویتامین زیبایی" نیز می گویند زیرا در سنتز مولکول های پروتئین در بدن نقش دارد و پیری را کند می کند.

ویتامین ضد پیری

می دانید کدام ماده غذایی پیری را تسریع می کند؟

خانم تیولپینا غذاهای غنی از ویتامین ب 2 را نام برد. در میان آنها مواد غذایی دارای منشاء حیوانی و گیاهی وجود دارد. از جمله باید از شیر، پنیر، پنیر دلمه، تخم مرغ و دل و قلوه گوسفند نام برد. در بین محصولات گیاهی، قارچ و دانه کاج سرشار از این عنصر هستند.

ویتامین ضد پیری

این درمانگر با این حال تاکید کرد: با توجه به کالری بالای دانه کاج، آن را به مقدار لازم برای جبران کمبود ویتامین ب 2 مصرف نمی کنیم.

خانم تیولپینا توصیه کرد برای تعیین سطح ویتامین ب2 در بدن، از متخصصان کمک گرفته شود و خاطرنشان کرد پزشک بر اساس نتایج آزمایشات، مناسب ترین دوز ریبوفلاوین را برای هر بیمار انتخاب می کند.

چهارشنبه 29 دی 1400  10:01 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها