0

حرکت باورنکردنی “عروس و داماد” در شب عروسیشان

 
hosinsaeidi
hosinsaeidi
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1394 
تعداد پست ها : 21060
محل سکونت : کرمانشاه

حرکت باورنکردنی “عروس و داماد” در شب عروسیشان

حرکت باورنکردنی “عروس و داماد” در شب عروسیشان

حرکت باورنکردنی "عروس و داماد" در شب عروسیشان

عروس و دامادی با اینکه میهمانان زیادی را دعوت کرده بودند، مراسم ازدواج خود را فراموش کردند.

به گزارش وقت صبح، همه چیز برای برگزاری مراسم ازدواج آماده بود و میهمانان همگی در سالن منتظر بودند اما خبری از عروس و داماد نشد و این غیبت طولانی همه را نگران کرد.

مراسم ازدواج برای بسیاری از مردم جهان یکی از مهمترین اتفاقات در زندگی است که از مدت ها قبل برای آن برنامه می چینند و امکان ندارد این روز مهم را فراموش کنند اما همیشه استثنا وجود دارد.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید عروس و دامادی با اینکه میهمانان زیادی را دعوت کرده بودند، مراسم ازدواج خود را فراموش کردند.

در این بخش ماجرای این زوج فراموشکار را خواهید خواند

مراسم ازدواج آنها برای ساعت 10 صبح برنامه ریزی شده بود و باید تا بعد از ظهر 4 مراسم ازدواج دیگر نیز در همان سالن برگزار می شد. همه مدعوین ساعت ده صبح منتظر عروس و داماد بودند ولی این زوج در مراسم ازدواج خود حضور نیافتند و جالب تر اینکه به هیچ یک از تماس هایی که با آنان برقرار شد، جواب ندادند.

علت خنده دار فراموش شدن مراسم عروسی

” کارولین فل ” معاون شهردار شهر آنژه فرانسه که مسئول خواندن و ثبت عقدنامه بود، تصور کرد که علت عدم حضور این زوج پشیمان شدن از مراسم ازدواج است اما علت چیز دیگری بود!

به ناچار 4 مراسم ازدواج دیگر به خوبی و خوشی برگزار شد اما باز هم خبری از عروس و داماد جوان داستان ما نشد. مهمانان و فامیل عروس و داماد خسته شده و سالن را ترک کردند. برخی از آنها برای اطلاع از دلیل این غیبت و رفع نگرانی هایشان سراغ این زوج رفته و از دلیل حضور نیافتن آنها آگاه شدند.

دلیل نرفتن عروس و داماد به مراسم ازدواجشان بازی کندی کراش بود. عروس و داماد به قدری محو بازی شده بودند که فراموش کردند مهمانان عروسی منتظر حضور آنها هستند و باید به مراسم ازدواجشان بروند. تصور کنید وقتی بازی کندی کراش برای زوجی مهمتر از مراسم ازدواجشان است این ازدواج چه سرنوشتی خواهد داشت.

انتشار ماجرای این زوج در فضای مجازی طبق انتظار با واکنش های مختلفی همراه شد و خیلی ها این زوج را گیج و فراموشکارترین عروس داماد دنیا نامیدند چرا که برای بسیاری از عروس دامادها پیش می آید که چیزی در حد وسایل شخصی، گوشی موبایل و …. را به دلیل استرس بالا در این روز فراموش کنند اما قطعا هیچ جای دنیا، عروس و داماد مراسم را فراموش نکرده و نمیکنند.

جمعه 24 دی 1400  7:52 AM
تشکرات از این پست
mansoor67
mansoor67
mansoor67
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1388 
تعداد پست ها : 3556
محل سکونت : اصفهان

پاسخ به:حرکت باورنکردنی “عروس و داماد” در شب عروسیشان

هرعروسی جشن وشادی همچوعید

می توان با علم بس شادی رسید

می شود باصبر گره هم باز کرد

می توان بر دیگران مهری نوید

فی البداهه: منصور مقدم 24/10/1400

 

 

جمعه 24 دی 1400  11:20 AM
تشکرات از این پست
hosinsaeidi
دسترسی سریع به انجمن ها