0

نصرت‌هایی که خدا نصیب انقلاب اسلامی کرد

 
hosinsaeidi
hosinsaeidi
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1394 
تعداد پست ها : 20011
محل سکونت : کرمانشاه

نصرت‌هایی که خدا نصیب انقلاب اسلامی کرد

 

فرهنگ / حماسه و مقاومت

نصرت‌هایی که خدا نصیب انقلاب اسلامی کرد +صوت‌منتشر نشده حاج قاسم

39 سال پیش سپهبد قاسم سلیمانی در جمع رزمندگان اسلام از نصرت‌الهی سخن به میان آورد که مردم ایران نیز نمونه دیگری از این نصرت الهی را در 9 دی‌ماه سال1388 به چشم خود نظاره کردند.

نصرت‌هایی که خدا  نصیب انقلاب اسلامی کرد +صوت‌منتشر نشده حاج قاسم

به گزارش گروه حماسه و مقاومت خبرگزاری فارس،‌ سپهبد شهید قاسم سلیمانی در یازدهم بهمن‌ماه سال ۱۳۶۱ در جمع همرزمانش در عملیات والفجر مقدماتی از نقش توکل و اعتماد به خدای متعال در پیشبرد اهداف انقلاب به خصوص در جبهه سخن به میان آورده است.

آنچه در ادامه می‌شنوید، سخنان منتشرنشده از سپهبد شهید قاسم  سلیمانی است که خبرگزاری فارس به مناسبت ۹ دی‌ماه روز بصیرت و میثاق با ولایت، این صوت تاریخی را برای نخستین‌بار منتشر می‌کند:

 

 

حضور در جبهه با دست‌های خالی

ما در طول دفاع مقدس موقعی که جنگ بر ما تحمیل شد، موقعی که به ما حمله کردند و آمدند که به‌ اصطلاح انقلاب را از بین ببرند، اسلام را از بین ببرند، هیچ نداشتیم. برادرهایی که در جریان جنگ بودند، می‌دانند که اوایل جنگ چه وضعی داشتیم.

یک مملکت انقلاب کرده به هم ریخته‌ای با آن وضع ارتشش که نه فرمانده‌ای داشت و نه چیزی سرش می‌شد و نه چیزی داشت و اگر وسایلی هم بودند تمام آمریکایی‌ها رویشان بودند و با رفتن آن‌ها همه می‌خوابیدند. یک همچین مملکتی، یک همچین جنگی به او تحمیل شد.

آمدند و دیدیم که در آن سال‌های اول جنگ، یک سال اول جنگ چه‌کار نکردند و خدا دیدید چه نصرت‌هایی نصیب ما کرد، چگونه خدا کمک‌مان کرد. در تمام عملیات‌ها، خدا کمک‌مان کرد. با این وضعی که خودمان از نظر آموزشی داشتیم، از نظر کمی، نیروی محصل، بقال، کشاورز، کارگر، همه آمدند اینجا فرمانده جنگ شدند، مسؤول جنگ شدند، رزمنده شدند، عهد کردند و جنگ را به پیروزی رساندند.

پنج شنبه 9 دی 1400  10:21 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها