0

برنامه‌های ارتش در هفته تربیت بدنی و ورزش

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 158629
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

برنامه‌های ارتش در هفته تربیت بدنی و ورزش

برنامه‌های ارتش در هفته تربیت بدنی و ورزش

برنامه‌های ارتش در هفته تربیت بدنی و ورزش

تهران- ایرنا- رییس سازمان تربیت بدنی ارتش برنامه‌های این سازمان را به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش تشریح کرد.

به گزارش ایرنا، سرهنگ حسین امیدی، درباره برنامه‌های این سازمان به مناسبت فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش گفت: برنامه‌های این هفته در کلیه یگان‌های ارتش در سراسر کشور با رعایت دقیق دستورالعمل‌های بهداشتی برنامه‌ریزی و اجرا خواهد شد.

وی ادامه داد: ۲۶ مهرماه، مصادف با روز تربیت بدنی و با شعار «پیشکسوتان، قهرمانان و منش پهلوانی» بود. در این روز  پیشکسوتان ورزشی ارتش در مراسم ورزش صبحگاهی یگان‌های ارتش تکریم شدند و تجدید میثاق با آرمانهای شهدا صورت گرفت. ۲۷ مهر ماه «روز تربیت بدنی و میثاق با شهدا» بود که مسوولان تربیت بدنی در نیروهای تابعه ارتش با خانواده‌های معظم شهدای ورزشکار دیدار داشتند.

سرهنگ امیدی افزود: ۲۸ مهرماه روز «تربیت بدنی و ورزشهای سربازی، نشاط و مهارت آموزی» است که مسابقات مختلف ورزشی ویژه کارکنان وظیفه همراه با اهدای جوایز در نظر گرفته شده است.  

رییس سازمان تربیت بدنی ارتش همچنین گفت: روز پنجشنبه، ۲۹ مهرماه شعار تربیت بدنی «اقتدار و امنیت نیروهای مسلح» است. قرار است در این روز همایش کوهپیمایی و کوهنوردی و مراسم مشترک ورزش صبحگاهی ویژه دانشجویان دانشگاه‌های افسری در محل دانشگاه امام حسین (ع) برگزار شود.

وی افزود: روز جمعه، ۳۰ مهرماه نیز با شعار «ورزش خانواده، بانوان و سبک زندگی فعال» نامگذاری شده که در این روز همایش پیاده روی خانوادگی و دوچرخه سواری برگزار می‌شود.

سرهنگ امیدی ادامه داد: روز شنبه، یکم آبان ماه نیز که شعار این روز «تحرک، توانمندی و تجلیل از جانبازان و ایثارگران ورزشکار» است از این عزیزان تکریم و تجلیل خواهد شد.

وی افزود: روز پایانی هفته تربیت بدنی که یکشنبه دوم آبان ماه با شعار "بازی‌های سنتی، وحدت ملی و ورزش های آئینی" نامگذاری شده است مسابقات کشوری چوگان، جام شهید سرلشگر خلبان حسین لشکری به میزبانی ارتش برگزار می‌شود.

رییس سازمان تربیت بدنی ارتش اظهار امیدواری کرد؛  کارکنان سرافراز ارتش و خانواده‌های این عزیزان اهمیت ویژه ای برای اجرای فعالیت‌های ورزشی در برنامه زندگی خود قائل شوند تا شاهد ارتقای روزافزون و بیش از پیش سطح سلامت روحی و جسمی کارکنان و افزایش توان رزمی و دفاعی در ارتش جمهوری اسلامی ایران باشیم.

سه شنبه 27 مهر 1400  8:59 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها