0

ترکیب احتمالی تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره جنوبی

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 23359
محل سکونت : اصفهان

ترکیب احتمالی تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره جنوبی

ترکیب احتمالی تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره جنوبی

تیم ملی فوتبال کشورمان در حالی به مصاف کره جنوبی خواهد رفت که احتمال تغییر در ترکیب این تیم وجود دارد.

ترکیب احتمالی تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره جنوبی

به گزارش خبرنگار گروه ورزش خبرگزاری آنا، تیم ملی فوتبال کشورمان در چهارمین بازی خود در رقابت‌های انتخابی جام جهانی قطر روز سه شنبه 20 مهرماه در ورزشگاه آزادی به مصاف کره جنوبی خواهد رفت. دیداری که برتری در آن از اهمیت بسزایی برخوردار است و می‌تواند راه صعود تیم ملی به جام جهانی را بسیار هموار سازد. شاگردان دراگان اسکوچیچ بعد از پیروزی مقابل امارات از نظر روحی و روانی در بهترین شرایط خود بسر می‌برند و خوشبختانه بازیکن مصدوم و محرومی در اردوی ملی‌پوشان دیده نمی‌شود.

به نظر می‌آید اسکوچیچ قصد ندارد تغییر آنچنانی در ترکیب اصلی تیمش برای بازی با کره بوجود بیاورد و فقط در یکی دو پست احتمال جابه جایی وجود دارد.

بازگشت احسان حاج صفی به ترکیب اصلی و قرار گرفتن میلاد سرلک به جای احمد نوراللهی بیشترین احتمالی است که می‌توان برای ترکیب ایران مقابل کره در مقایسه با دیدار برابر امارات در نظر گرفت. بر همین اساس ملی‌پوشان برای بازی روز سه‌شنبه احتمالا با ترکیب علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل‌زاده، محمدحسین کنعانی‌زادگان، احسان حاج صفی، صادق محرمی، میلاد سرلک، سعید عزت ‌اللهی، علیرضا جهانبخش، وحید امیری، سردار آزمون و مهدی طارمی به میدان روند.

ضمن اینکه تیم ملی در حال حاضر نفراتی چون مهدی طارمی، میلاد محمدی، علیرضا جهانبخش، سعید عزت‌اللهی، امید نورافکن و شجاع خلیل‌زاده را به عنوان بازیکن اخطاری در اختیار دارد که در صورت گرفتن کارت زرد دیگر دو کارته و از همراهی ایران در بازی آینده محروم خواهند شد.

انتهای پیام/

دوشنبه 19 مهر 1400  11:36 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها