0

این ها در لیست استقلال نیستند

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 15337
محل سکونت : اصفهان

این ها در لیست استقلال نیستند

 

این ها در لیست استقلال نیستند

رفته رفته به روزهای ابتدایی نقل و انتقالات نزدیک می شویم. تیم ها می توانند از 25 مرداد بازیکنان جدید را به ترکیب خود اضافه کنند.

 

به گزارش "ورزش سه"، در این بین بازار شایعات هم داغ است. شایعاتی که گاهی به بازار گرمی هم تعبیر می شود شاید به این خاطر که باشگاه های حاضر در لیگ برتر بر خلاف باشگاه های اروپایی لیست خرید و فروش خود را منتشر نمی کنند. به این بهانه که اعلام این لیست منجر به بالا رفتن دستمزدها می شود.

 

استقلال هم از این قاعده مستثنی نیست. در روزهای اخیر نام های زیادی برای حضور در استقلال معرفی شده اند. بازیکنانی چون سجاد شهباززاده، امید سینک، وحید محمدزاده، حامد فلاح‌زاده، فرشاد محمدی‌مهر و‌ میثم تیموری و... که جز خوب های فوتبال ایران به حساب می آیند و حضور آنها در ترکیب هر تیم لیگ برتری می تواند با استقبال مواجه شود. اما فرهاد مجیدی روی  جذب هیچ یک از این بازیکنان برنامه ریزی نکرده است. او در این باره می گوید:«تمام بازیکنانی که نام بردید، از بهترین‌های لیگ ما هستند و حتما خواهان زیادی دارند، اما تا این لحظه در لیست من قرار ندارند.»

 

استقلال هم همان طور که اشاره شد همانند دیگر تیم های لیگ برتری نه لیست فروش خود را اعلام کرده است و نه لیست خرید. باید منتظر ماند و دید که در روزهای آینده کدام بازیکن از استقلال جدا و کدام بازیکن به ترکیب تیم اضافه می شود. البته محمد نادری جدایی خود را از استقلال رسمی کرد و به تیم مصطفی دنیزلی در لیگ برتر ترکیه ملحق شد.

پنج شنبه 21 مرداد 1400  11:25 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها