0

با لج و لجبازی استقلال سال‌ها در حسرت جام می‌ماند

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 15286
محل سکونت : اصفهان

با لج و لجبازی استقلال سال‌ها در حسرت جام می‌ماند

با لج و لجبازی استقلال سال‌ها در حسرت جام می‌ماند

بدترین آفت برای استقلال از دست دادن زمان است

پیشکسوت تیم استقلال گفت: دود اختلافات کادر مدیریتی استقلال و فرهاد مجیدی به چشم هواداران می‌رود و این تیم سال‌ها در حسرت جام باقی می‌ماند.

با لج و لجبازی استقلال سال‌ها در حسرت جام می‌ماند

به گزارش خبرنگار گروه ورزش خبرگزاری آنا، پس از ناکامی استقلال در فینال جام حذفی و دریافت سهمیه پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا به دلیل عنوان سومی لیگ برتر فوتبال حجم انتقادات از مدیریت باشگاه استقلال بیش از کادر فنی بود و این موضوع باعث شد تا گمانه‌زنی‌های مختلفی در مورد آینده آبی‌پوشان صورت گیرد. در این میان فرهاد مجیدی اعلام کرد ۱۴ روز حیاتی برای باشگاه در فصل نقل و انتقالات باقی مانده و باید قرارداد بازیکنان تمدید شود.

نواقص مدیریتی استقلال بر کسی پوشیده نیست

ایمان عالمی ضمن مقصر دانستن کادر مدیریتی استقلال در ناکامی‌های این تیم برای قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی به خبرنگار ورزش آنا عنوان کرد: نواقص مدیریتی باشگاه استقلال بر کسی پوشیده نیست و عزل و نصب‌هایی صورت گرفت که منجر به ایجاد دردسرهای مختلفی برای کادر فنی و بازیکنان شد. فرهاد مجیدی برای آنکه تیمش سهمیه را از دست ندهد و در کورس باقی بماند به هر وسیله‌ای شده به بازیکنان پاداش داد و نگذاشت آنها عملکرد ضعیفی ارائه کنند. اینکه تیم با مشکلات عدیده‌ای نظیر زمین تمرین و دریافت مطالبات مواجه بود در از دست رفتن قهرمانی‌ها تأثیر داشت.

مهم‌ترین دغدغه مجیدی نقل و انتقالات است

وی ادامه داد: به نظرم در بحث فنی عملکرد استقلال بد نبوده و می‌توان با توجه به بضاعت باشگاه به کادر فنی نمره قبولی داد. فرهاد مجیدی اعلام کرده در ۱۴ روز باید بحث تمدید قرارداد بازیکنان با جدیت دنبال شود و فرصت نقل و انتقالاتی همانند فصل گذشته بسوزد. یک ماه دیگر زمان بازی الهلال عربستان است و در شرایطی که حریف عربی بازیکنان مدنظرش را جذب کرده تا با حداکثر آمادگی وارد مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا شود مهم‌ترین دغدغه کادر فنی حفظ بازیکنان در نقل و انتقالات است. اگر اقدام عاجل و درستی صورت نگیرد لطمه شدیدی به پیکره تیم وارد می‌شود و در مصاف با نماینده عربستان نمی‌توان انتظار خاصی از کادر فنی داشت.

مدیریت شرایط حساس را درک کند

پیشکسوت تیم استقلال با اشاره به انتخاب وزیر جدید ورزش اظهار کرد: استقلال نیاز به کادر مدیریتی قدرتمندی دارد که بتوانند شرایط حساس باشگاه را درک و بودجه لازم را برای حفظ بازیکنان مدنظر سرمربی و جذب بازیکنان جدید تأمین کنند. البته که بعید به نظر می‌رسید در عرض دو هفته بتوان مشکلات مدیریتی ایجاد شده در هفت سال گذشته را به بهترین شک رفع کرد. در این میان هواداران بیشترین آسیب را همانند گذشته خواهند خورد و امیدوارم اتفاق غیرمنتظره‌ای رخ دهد تا شاهد حوادث بسیار خوبی برای باشگاه باشیم.

دود اختلافات در چشم هواداران می‌رود

وی با بیان این نکته که استقلال نباید از مدیر سیاسی در مباحث مدیریتی استفاده کند، تأکید کرد: مدیر سیاسی اطلاع دقیقی از شرایط ورزشی باشگاه ندارد و ناخواسته در مقابل خواسته‌های سرمربی موضع می‌گیرد. با لج و لجبازی استقلال سال‌ها در حسرت جام باقی می‌ماند و چه بسا این اتفاق رخ می‌دهد که برخی مدیران در صورت عدم موفقیت تیم خوشحال شوند چون در شکست‌ها بیشترین تقصیر بر گردن سرمربی است. دود اختلافات هیئت مدیره و مدیرعامل با کادر فنی به چشم هواداران می‌رود و نتیجه آن دور ماندن استقلال از قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی خواهد بود.

 

احتمال جدایی مجیدی وجود دارد

عالمی با اشاره به این موضوع که عقبه فرهاد مجیدی به‌گونه‌ای است که احتمال جدایی او وجود دارد، تصریح کرد: مشکلات عدیده باشگاه و فشار نامتعارف به تیم همراه با کمبودهایی که برای تیم ایجاد می‌شود ناخواسته مجیدی را به سمتی می‌برد که بهترین راه را جدایی از تیم بداند. از دست دادن زمان بدتر از آفتی برای استقلال است و حداقل تا زمان انتخاب وزیر جدید باید پالس‌های مثبتی به سمت تیم فرستاده شود تا مجیدی با اطمینان بیشتری تیمش را آماده مسابقه حساس با الهلال کند و شاگردانش را در شرایطی نابرابر مقابل نماینده عربستان به زمین نفرستد.

انتهای پیام/۴۰۴۸/

پنج شنبه 21 مرداد 1400  8:24 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها