0

تیم ارم شیراز قهرمان شد

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 23121
محل سکونت : اصفهان

تیم ارم شیراز قهرمان شد

لیگ فوتسال فارس؛

تیم ارم شیراز قهرمان شد

مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان استان فارس به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی‌ریز برگزار و در نهایت تیم ارم شیراز موفق به کسب عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات شد.

تیم ارم شیراز قهرمان شد

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از نی‌ریز، مسابقات لیگ برتر فوتسال بانوان استان فارس در روزهای سوم تا هفتم مرداد به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی‌ریز و در سالن ورزشی این واحد دانشگاهی برگزار و در نهایت تیم ارم شیراز موفق به کسب عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات شد.

تیم ارم شیراز قهرمان شد

در مراسم اهدای جام این دوره از مسابقات که با حضور محمدکاظم کاوه پیشقدم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس، سیدمحمدرضا رئیس السادات رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی‌ریز، جواد عدالت‌جو رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز آباده طشک، معاونین علمی و اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی‌ریز و اعضای هیئت فوتسال استان فارس و شهرستان نی‌ریز برگزار شد با قدردانی از نفرات برتر این دوره از مسابقات در قسمت‌های مختلف جام اخلاق این دوره از مسابقات به تیم ماهور نی‌ریز اهدا شد.

تیم ارم شیراز قهرمان شد

به گزارش آنا از نی‌ریز در این دوره از تیم‌های ارم شیراز، استقلال شیراز و پردیس ستارگان کازرون به ترتیب مقام‌های نخست و سوم را کسب و جام یادبود مسابقات توسط مسئولان به سرپرستان و کاپیتان‌های تیم‌ها اهدا شد.

انتهای پیام/۴۱۱۷/

دوشنبه 11 مرداد 1400  10:24 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها