0

خرید بهترین مارک خط چشم رنگی

 
modiregoogle
modiregoogle
کاربر جدید
تاریخ عضویت : آبان 1397 
تعداد پست ها : 11
محل سکونت : خوزستان

خرید بهترین مارک خط چشم رنگی

آرایش با خط چشم رنگی یکی از به روز و جذاب ترین مدل های میکاپ می باشد. اما باید توجه داشت که مدل و طرح رنگی که برای آرایش چشم خود استفاده می کنید با صورت و ظاهرتان هماهنگی داشته باشد. همینطور انتخاب و نوع خط چشم نیز مهم است. بنابراین قصد داریم تا با معرفی انواع خط چشم رنگی، نحوه آرایش و کاربرد هر یک را برای شما شرح دهیم. پس با ما همراه باشید.

انواع بهترین مارک های خط چشم های رنگی

همواره باید این نکته را به یاد داشته باشید که انتخاب یک خط چشم تاثیر زیادی در زیبایی چهره تان می گذارد. بنابراین می توان با انتخاب یک خط چشم خوب به این امر رسید.

انواع خط چشم با رنگ های متنوع وجود دارد که بسته به استایل چشم کاربردهای مختلفی دارد. همچنین ارایش چشم با خط های رنگی می تواند هیجان و جذابیت زیادی به همراه داتشه باشد. منوط به اینکه شما بدانید چه نوع خطی را به چشم خود بکشید که شما بیاید.

خط چشم به طور کلی در مدل های متنوع توسط برندهای مختلف ارائه می شود. همینطور طرح های آن نیز متفاوت هستند. انواع خط چشم به صورت مداد، مویی، مایع و ماژیکی در بازار وجود دارد که با توجه به کاربرد آن می توان از آنها استفاده کرد. در ادامه به توضیحاتی در مورد نحوه استفاده هر یک از خط چشم ها می پردازیم.

 

خط چشم رنگی برای چشم های آبی

از آنجا که چشمان آبی محسور کننده ست، بنابراین انتخاب یک خط چشم مناسب نیز می تواند آن را زیباتر و جذاب تر کند. دقت داتشه باشید که انتخاب خط چشم های خیلی تیره و یا خیلی روشن جلوه چشم را از بین می برند.

رنگ های مانند آبی تیره، طلایی، مسی، صورتی رزگلد، و این قبیل رنگ ها می تواند طراوت و جذابیت چشم شما را بیشتر نشان دهد و درخشان کند.

خط چشم های رنگی برای چشمان سبز

استفاده از خط چشم بنفش زیبایی چهره ای با رنگ چشمان سبز را دو چندان می کند.همینطور به هر مدل پوستی نیز می آید. برای آنکه این رنگ بر روی چشمانتان جلوه بیشتری داشته باشد. می توانید خط چشم را هم روی پلک و نیز در زیر چشمانتان بکشید.

از سایر رنگ های مناسب برای چشمان سبز می توان به تناژهای مختلفی از قرمز، و برنز و نارنجی نیز اشاره کرد.

بسته به اینکه نوع ارایش تاثیر بسیار زیادی در جلوه این رنگ ها دارد می توانید از این رنگ ها برای مجالس و مهمانی های خود استفاده نمایید.

انواع خط چشم رنگی برای چشمان مشکی

رنگ های شکلاتی، دودی و یا خاکستری و یا رنگ های خنثی نظیر سیاه و سفید را می توان برای چشم های مشکی به کار برد.

اغلب برای چشم های مشکی پیشنهاد می شود که سایه ای نقره ای و یا دودی را برای زیر چشم به همراه خط چشم های مشکی انتخاب کنید. زیرا که چشم ها شما را میشی و شهلاتر نشان می دهد.

البته آرایش چشم و رنگی که برای خط چشم انتخاب می کنید باید با رنگ پوست و استایل تان هماهنگی داشته باشد.

خط چشم رنگی برای چشم های قهوه ای و فندقی

استفاده از رنگ های تیره مانند آبی نفتی، سبز زیتونی، لاجوردی، مسی و خاکستری می تواند چشمان قهوه ای و یا فندقی رنگ را جذا ب و شگفت انگیز کند.

همچنین اگر خط چشم های آبی نفتی و سبز زیتونی به همراه یک سایه خاکی روی چشم به کار رود زیبایی آن را دوچندان می کند. بنابراین بهتر است برای این رنگ چشم سایه های خنثی و مناسب را انتخاب کنید تا زیبایی چشمانتان دو چندان شود.

خط چشم برای چشم های سبز و قهوه ای

رنگ های گرمی از خط چشم ها و سایه هایی که به رنگ آلویی، طلایی، و یا برنز و سبز هستند بهترین گزینه ها برای این رنگ چشم می باشند.

نکات مهم در استفاده از خط چشم های رنگی

از آنجا که هر خط چشمی با توجه به رنگ و طرحی که دارد، جذابیت خاص خود را دارا می باشد. بنابراین در نحوه استفاده از ان باید کمی دقت و ظرافت به خرج داد، تا نتیجه ای ککه می خواهید حاصل اید.

شنبه 26 تیر 1400  1:36 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها