0

بیرون کردن فقر سخت‌تر از بیرون کردن ارتش صدام نیست

 
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 24707
محل سکونت : اصفهان

بیرون کردن فقر سخت‌تر از بیرون کردن ارتش صدام نیست

رضایی:

بیرون کردن فقر سخت‌تر از بیرون کردن ارتش صدام نیست

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: بیرون کردن فقر و فساد و تبعیض از کشور سخت‌تر از بیرون کردن ارتش صدام از خرمشهر نیست.

بیرون کردن فقر سخت‌تر از بیرون کردن ارتش صدام نیست

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری آنا، محسن رضایی در ارتباط تلویزیونی با مردم آذربایجان شرقی از طریق شبکه سهند گفت: دولت بنده دولت اقدام و تحول است و در این دولت با استفاده از توان جوانان، ایران را به کارگاه بزرگ اقتصادی و سازندگی تبدیل می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه باید از پتانسیل‌های تمامی استان‌ها استفاده شود، گفت: این درست نیست که از تهران برای تمامی شهرها و روستاهای کشور تصمیم گیری می‌شود.

رضایی با بیان اینکه زمان نسخه پیچی تهران برای استان‌ها گذشته است، ادامه داد: هر یک از استان‌های کشور، ظرفیت و استعداد ویژه خود را دارند و بنده در دولت احتمالی خود از این ظرفیت‌ها در خود استان‌ها و برای مردم همان مناطق استفاده می‌کنم، چراکه نسخه نوشتن واحد برای همه استان‌ها نادیده گرفتن استعدادهای آن‌ها است.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه با پشتیبانی مردم و هدایت‌های مقام معظم رهبری قادر به انجام مأموریت مهم ریشه کنی فقر در کشور هستیم، افزود: بیرون کردن فقر و فساد و تبعیض از کشور سخت‌تر از بیرون کردن ارتش صدام از خرمشهر نیست.

رضایی در پایان گفت: متأسفانه برخی جریان‌های سیاسی و مسئولان کشور فکر می‌کنند با نمایشنامه درست کردن و شعبده بازی می‌توان کشور را اداره کرد.

انتهای پیام/۴۱۲۹/

چهارشنبه 26 خرداد 1400  12:39 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها