0

ارزشمندترین بازیکنان لیگ بیستم (عکس)

 
ravabet_rasekhoon
ravabet_rasekhoon
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1392 
تعداد پست ها : 6910
محل سکونت : اصفهان

ارزشمندترین بازیکنان لیگ بیستم (عکس)

رشد فوق‌العاده مهدی عبدی و مهدی قایدی؛

ارزشمندترین بازیکنان لیگ بیستم (عکس)

با به‌روزرسانی جدید سایت ترانسفر مارکت از ارزش روز بازیکنان لیگ برتر فوتبال ایران، مهاجم مالیایی آبی‌ها ارزشمندترین بازیکن لیگ به شمار می‌رود .

به گزارش "ورزش سه" سایت ترانسفرمارکت مرجع اطلاعات و اخبار مرتبط با نقل و انتقالات بازیکنان و مربیان در سطح دنیای فوتبال، که حدود یکسال بود در حوزه لیگ برتر فوتبال ایران به‌روزرسانی را انجام نداده بود و ارزش‌گذاری بازیکنان مرتبط با فصل گذشته بود، دو روز قبل این اقدام را انجام داد تا تکلیف باارزش‌ترین بازیکنان لیگ برتر فوتبال ایران در آغاز بازگشایی پنجره نقل و انتقالات زمستانی مشخص شود.

 

براساس آپدیت جدید، شیخ دیاباته مهاجم مالیایی استقلال همچنان ارزشمندترین بازیکن لیگ فوتبال ایران به شمار می‌رود؛ هر چند دیاباته به واسطه غیبت‌های سریالی‌اش در ترکیب آبی‌پوشان و کارنامه ناموفقی که در لیگ بیستم داشته، با افت 500 هزار یورویی مواجه شده اما با ارزش‌گذاری 1 میلیون و 900 هزار یورو در میان بازیکنان لیگ فوتبال ایران پیشتاز است.

 

پس از دیاباته، مهدی قایدی زوج او در خط حمله آبی‌ها که اتفاقا این روزها به دلیل مشکلات قراردادی و مالی که دارد در تمرینات استقلال غایب است، جایگاه دوم ارزشمندترین بازیکنان لیگ ایران را در تسخیر دارد؛ قایدی نسبت به گذشته رشد فوق‌العاده 235 درصد را داشته که به واسطه درخشش او در لیگ نوزدهم و البته لیگ بیستم به دست آمده و حالا با ارزش باشوی فوتبال ایران از 450 هزار یورو به 1 میلیون و 600 هزار یورو رسیده است! آن‌هم در شرایطی که شنیده می‌شود قراردادش با استقلال زیر 1 میلیارد تومان منعقد شده است و در اعتراض به این مسئله او در تمرینات حضور پیدا نمی‌کند.

دوشنبه 4 اسفند 1399  10:32 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها