0

راهنمای تغییر دکور اتاق کودک با هزینه خیلی کم

 
mohammad_43
mohammad_43
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1388 
تعداد پست ها : 41934
محل سکونت : اصفهان

راهنمای تغییر دکور اتاق کودک با هزینه خیلی کم

کد مطلب : 55372زمان مطالعه : 4 دقیقه
ایده های جالب و ساده برای تغییر اتاق کودک با هزینه های بسیار کم که بیشتر خلاقیت و هنر فردی در آن دخیل است بخشی از تغییر دکوراسیون ارزان است.

12راه برای تغییر اتاق کودک

اگر شما به کودکتان قول بازسازی و طراحی مجدد اناقش را داده اید،پیشنهاد میشود که با دقت مطالب زیر را بخوانید و در این مطلب می توانید با برخی ایده نو آشنا شوید. نه تنها این کار باعث کم کردن هزینه ها می شود بلکه با ایده های نو و جدید آشنا می شوید که کاملا منحصر بفرد می باشد. در این بخش از دنیای مد نمناک ایده هایی ساده ولی جذاب برای این منظور خواهید دید.
تغییر اتاق کودک

ایده های ساده و ارزان برای تغییر دکوراسیون اتاق کودک

1-قفسه اسکیت بوردی:
امروزه در هر خانه ایی اسکیت بورد وجود دارد و نه تنها که ارزان هستند بلکه باعث زیبایی می شود . برای این کار به چند پیچ ،دریل ، مته و آلن های L شکل نیاز دارید. این کار برای پسرها جالب می باشد و با این کار محیط زیبایی را در اختیار آنها میگذارید و می توانند کتاب ها و وسایلی که برایشان اهمیت دارد را روی آن نگه داری کنند.
تغییر دکوراسیون اتاق کودک
 
2-فانوس بالن کاغذی:
این طرح علاوه براین که دوست داشتنی می باشد ، نصب آن نیز بسیار آسان می باشد.برای ساخت این کاردستی شما نیاز به یک بطری کوچک ، قیچی ، کاغذ های رنگی و چسب نیاز دارید.
تغییر دکوراسیون اتاق کودک

تغییر دکوراسیون اتاق کودک با هزینه کم

 
3-پایه ی جورابی:
این یک ایده جذاب وزیبا می باشد و در طول چند ثانیه آماده می شود و هیچ هزینه ایی ندارد.برای این کار به جوراب های ضخیم نیاز دارید تا اینکه آنرا به پایه ی میز متصل کنید . اگر شما قادر به طراحی هستید می توانید با طراحی زیبا روی میز زیبایی شگفت انگیزی به اتاق دهید.
تغییر دکوراسیون اتاق کودک
 
4-پرده آویز شاخه ایی:
اگر کودک شما عاشق طبیعت باشد ، می توانید با این کار زیبا جلوه ی طبیعت را در اتاق کودکتان بدهید. برای این کار شما به یک شاخه ی صاف نیاز دارید و در آخر پرده را روی آن نصب کنید وبه یاد داشته باشید که پرده روی این شاخه جابجا نمی شود.
تغییر دکوراسیون اتاق کودک
 
5-استیکرهای دیواری:
این کار یکی از آسانترین کارها محسوب می شود وفقط نیاز است که شما طرح مورد علاقه ی خود را انتخاب کنید وآنرا به دیوار بچسبانید. هزاران طرح برای انتخاب وجود دارد و تنها به علاقه ی شما بستگی دارد و هیچ آسیبی به دیوار نمیرساند و بعد از چسباندن این طرح روی دیوار شما می توانید باقی طراحی اتاق را مطابق استیکری که به دیوار چسبانده اید ، طراحی کنید و جو اتاق یکی باشد.
تغییر دکوراسیون اتاق کودک
 
6-نو نوار کردن میزهای قدیمی :
اگر کودک شما یک میز قدیمی دارد و میخواهید آنرا به بیرون بیندازید،صبر کنید! شما می توانید با اعمال رنگ و الگوهای زیبا روی آن میز قدیمی ، آنرا قابل استفاده کنید و هیچ هزینه ایی برای یک میز جدیدی نمی کنید. برای انتخاب رنگ شما می توانید از الگویی که فرزندتان به آن علاقه دارد استفاده کنید و سعی کنید که رنگ ها با یکدیگر هماهنگی داشته باشند.
تغییر دکوراسیون اتاق کودک
 
7-چادر بازی داخل اتاق:
ایا کودک شما هم دوست دارد که رازهای خودش را مخفی کند؟و یا دوست دارد با دوستش بازی کند و دنبال جایی برای بازی می باشد؟شما با ایجاد کردن یک چادر همانند عکس می توانید تمام خواسته های کودکتان را برطرف کنید و کودکتان می تواند به راحتی با دوستش درون آن چادر بازی کند و سرگرم شود. برای راحتی بیشتر فرزندتان ، شما می توانید از یک پتوی ضخیم ونرم در قسمت پایین چادرش استفاده کنید تا راحتتر باشد.برای اینکه مکان بازی کودکتان واقعی تر باشد می توانید از موارد فانتزی و ساده استفاده کنید.
تغییر دکوراسیون اتاق کودک
 
8- تاب عروسک ها:
برای اینکه عروسک کودکتان زیباتر بنظر برسند شما میتوانید با استفاده از چوب ، دریل ، مته و طناب می توانید زیبایی خاصی به اتاق منتقل سازید . مطمئن باشید که با این کار حتما فرزندتان خوشحال خواهد شد.
تغییر دکوراسیون اتاق کودک
 
9-درخت دکمه ایی:
اگر شما دنبال یک سرگرمی برای خود و کودکتان هستید می توانید از این تفریح استفاده کنید و با همکاری فرزندتان انجام دهید.ابتدا شما نیاز به یک طرح دارید که روی دیوار بچسبانید ، بعد شما با کمک فرزندتان می توانید دکمه هایی را روی این طرح بچسبانید و هم باعث سرگرمی و هم باعث زیبا سازی خانه تان می شود.
تغییر دکوراسیون اتاق کودک
 
10-شب خواب چوبی در طرح خانه پرنده :
این دکوراسیون از طبیعت الهام گرفته شده است و با جایگذاری آن درون اتاق کودک شما می توانید احساس آرامش را به آن منتقل کنید و بایک الگوی رنگ زیبا و متناسب اتاق آنرا رنگ کنید.داخل آن یک لامپ LED نصب کنید تا روشنایی زیادی داشته باشد که این کار بسیار زیبا و سرگرم کننده می باشد.
تغییر دکوراسیون اتاق کودک
 
11-شلف ها ی ابری:
این قفسه های چشمگیر بسیار زیبا هستند و بسیار آسان نصب می شوند.برای رنگ کردن آن لازم نیست که حتما سفید باشد (مطابق عکس) ،شما می توانید از رنگ های دلخواه فرزندتان یا الگوی رنگ اتاقش استفاده کنید.شما میتوانید این قفسه ها را هم از بیرون تهیه نمایید وهم می توانید در صورت وجود امکانات خودتان درست کنید.
تغییر دکوراسیون اتاق کودک
 
12-قاب عکس در طرح لوستر:
برای اینکه شما تمام دوران کودکی فرزندتان را در قالب یک آلبوم دوست دارید جمع آوری کنید ، توصیه میشود که از این طرح استفاده کنید که فرزند شما بایک نگاه بتواند تمام خاطرات کودکی اش را به یاد بیاورد.
تغییر دکوراسیون اتاق کودک
 
جمعه 1 اسفند 1399  11:00 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها