0

راهنمای خرید لپ تاپ دانشجویی

 
mkarim
mkarim
کاربر جدید
تاریخ عضویت : بهمن 1399 
تعداد پست ها : 0
محل سکونت : فارس

راهنمای خرید لپ تاپ دانشجویی


نکات خرید لپ تاپ دانشجویی

اندازه و وزن لپ تاپ را در نظر بگیرید و اینکه آیا بیشتر از آن در خانه استفاده می کنید که در این صورت میتوانید از صفحه نمایش بزرگتر استفاده کنید اگر هر روز آن را به دانشگاه می برید که در این صورت باید در انتخاب سایز و وزن محتاط تر عمل کنید.شاید همه دانشجویان موافق نباشند اما انتخاب یک صفحه نمایش بزرگ ایده مناسبی برای شما نیست تصور کنید لپ تاپی با صفحه نمایش 15  یا 17 اینچی را هر روز با خود به این طرف و آن طرف و به این کلاس و آن کلاس ببرید خب مسلما خسته می شوید پس به اندازه صفحه نمایش دقت کنید.برای بیشتر افراد اندازه صفحه نمایش بین 13 و 14 اینچ انتخاب ایده آل است چرا که فضای بیشتری در کوله پشتی به شما میدهد و هم چنین شما بار کمتری حمل خواهید کرد.
نکات خرید لپ تاپ اقتصادی برای دانشجویان و معرفی 5 لپ تاپ دانشجویی😍    

صفحه کلید شما ممکن است چیزی نباشد که فکر می کنید هنگام جستجوی بهترین لپ تاپ دانشجویی اولویت بندی کنید. اما از آنجا که شما زمان زیادی را روی لپ تاپ خود صرف خواهید کرد ، بسیار مهم است که بررسی کنید که تنظیمات خوبی داشته باشد. مواردی که باید در هنگام جستجوی یک لپ تاپ دانشجویی خوب مراقب باشید ، میزان فضای بین هر کلید و حتی در وهله اول کلیدهای کافی است.

فضای ذخیره سازی یکی از مواردی است که باعث افزایش سرعت لپ تاپ شما میشودو هم چنین هر چه فضای ذخیره سازی بیشتری داشته باشید امکان نصب برنامه های بیشتری برای شما فراهم میشود.

اکثر لپ تاپ ها دارای درگاه داخلی اترنت و چند پورت USB و یک وب کم کوچک هستند اما همه لپ تاپ ها پورت HDMI ندارند .پورت های HDMI به شما امکان میدهند که لپ تاپ خود را به پروژکتور یا تلویزیون وصل کنید اگر شما در دانشگاه بخواهید ارائه دهید حتما به پورت HDMI نیاز دارید پس بهتر است در هنگام خرید به این پورت دقت کنید هر چند اگر لپ تاپ شما پورت HDMI ندارد میتوانید از آداپتور های HDMI استفاده کنید.

هم چنین دقت کنید که لپ تاپ چند پورت USB دارد چرا که تعداد این پورت ها به شما امکان این را میدهد که به صورت همزمان چندین کار را انجام دهید.
 
 بعضی از لپ تاپ ها هارد درایور را حذف کردند پس در انتخاب لپ تاپ دانشجویی دقت کنید که هارد درایور داشته باشد.

نکته دیگری که شاید به آن توجه نمیشود صفحه نمایش براق یا مات است.آیا میتوانید به صفحه لپ تاپ در یک اتاق پر نور و بانور خورشید به بهترین نحو نگاه کنید؟یا برای شما مهم تر است که صفحه نمایش شما کسل کننده و بی روح است و رنگ ها را به خوبی نشان نمیدهد؟

صفحه نمایش های براق رنگ و کنتراست بهتری دارند اما بازتاب خورشید در آن ممکن است شما را اذیت کند.اما صفحه های مات دارای پوشش ضد تابش هستند اما رنگ ها مات تر نشان داده میشوند.
 

سه شنبه 28 بهمن 1399  3:14 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها