0

آشنایی با شرکت راه‌اندازی سایت

 
samansasaani
samansasaani
کاربر جدید
تاریخ عضویت : بهمن 1399 
تعداد پست ها : 1
محل سکونت : تهران

آشنایی با شرکت راه‌اندازی سایت

برای داشتن یک کسب و کار اینترنتی پیشرفته باید به تیم متخصصی اعتماد کرد که بتواند با راه اندازی یک سایت حرفه‌ای، محصولات یا خدمات شما را با راحت ترین شیوه‌ی ممکن به فروش بگذارد. شرکت راه‌اندازی سایت ویکی دمی همان محلی است که با استفاده از روش‌های مطمئن و به کارگیری استراتژی مناسب می‌تواند افراد را به این هدف نزدیکتر کند. 

مطمئنا برای یک فردی که صاحب یک وب سایت شرکتی یا سایت فروشگاهی است آنچه اهمیت دارد دسترسی آسان و سریع به دنیای اینترنت و کسب رتبه‌ی بالاتر برای دیده شدن است. در ابتدا برای درک بهتر این موضوع، بهتر است به این موضوع بپردازیم که اصولا راه‌اندازی سایت چیست و طراحی یک سایت حرفه‌ای باید چگونه باشد؛ سپس به موضوع دیگری مانند سایت ساز خواهیم پرداخت که می‌تواند کار راه‌اندازی سایت را آسان تر کند. 

سایت ساز

بیایید این طور فرض کنیم که شما مدت زمان کوتاهی برای طراحی یک وبسایت دارید و می‌خواهید خدمات یا محصولات‌تان را در اسرع وقت بفروشید. اگر بخواهید یک سایت را خودتان طراحی کنید ممکن است چندین ماه طول بکشد و بالاتر از توان شما، خرج روی دست‌تان بگذارد. سایت ساز ابزاری است که می توانید ساخت و ویرایش سایت را در اسرع وقت انجام دهید.

یک سایتساز حرفه‌ای می‌تواند در وقت و هزینه‌ی شما بسیار صرفه جویی کند. شاید در ابتدا به سختی بتوان باور کرد که طراحی سایت حرفه‌ای در مدت زمان کوتاهی با یک ابزار طراحی شود. اما واقعیت این است که با استفاده از سایت ساز، این کار امکان پذیر خواهد بود. همچنین سایتساز بسیار ارزان بوده و استفاده از آن بسیار آسان است؛ زیرا در هیچکدام از مراحل کار به کدنویسی نیاز پیدا نخواهید کرد. 

سایتساز علاوه بر مزایا، معایبی هم دارد که نمی‌شود از آن‌ها گذشت. مثلا در قالب‌های آماده‌ی سایتساز، نمی‌ توان دستکاری کرد و آن‌ها را تغییر داد. همچنین برای وب سایتی که از طریق سایتساز آماده شده است، نمی‌توان هاست و سرور اختصاصی در نظر گرفت. علاوه بر این‌ها، کدنویسی سایت‌های آماده شده با سایتساز قابلیت دستکاری ندارد و نمی توان آن ها را اختصاصی کرد.

با این اوصاف شاید بتوان از سایتساز برای ساختن یک سایت شخصی استفاده کرد ولی نمی‌توان از آن برای ایجاد یک کسب و کار جدی کمک گرفت. چون اگر یک زمانی، سایتساز شما مشکل پیدا کند، قطعا سایت شما هم مشکل پیدا خواهند کرد.

منبع: شرکت دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت ویکی دمی

شنبه 25 بهمن 1399  3:24 PM
تشکرات از این پست
aftabm
wikidemy1
wikidemy1
کاربر جدید
تاریخ عضویت : دی 1399 
تعداد پست ها : 3
محل سکونت : تهران

پاسخ به:آشنایی با شرکت راه‌اندازی سایت

ممنون از مطالب خوبی که با ما به اشتراک گذاشتید.  اطلاعات بیشتر در مورد طراحی سایت شرکتی می تونه در کنار خواندن این مقاله ایده های خوبی برای طراحی سایت برای همه فراهم کنه.

سه شنبه 28 بهمن 1399  2:04 PM
تشکرات از این پست
aftabm
aftabm
aftabm
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 23304
محل سکونت : اصفهان

پاسخ به:آشنایی با شرکت راه‌اندازی سایت

برای کسی که رشته های در این مورد را تجربه کردند...نه اینکه فقط علم آن را داشته باشند...بسیار خوب است.

سه شنبه 28 بهمن 1399  2:16 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها