0

گل مناسب برای مراسم ترحیم کدام اند؟

 
mohii25
mohii25
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : آبان 1397 
تعداد پست ها : 132

گل مناسب برای مراسم ترحیم کدام اند؟

 

گل مناسب برای مراسم ترحیم کدام اند؟از گذشته در مراسم و مهمانی های مختلف و یا مناسبت های گوناگون، در غم و شادی ها ، هدیه دادن گل مرسوم بوده است. گل را برای مراسم های مختلف از مراسم روز خواستگاری، روز تولد، سالگرد ازدواج، مراسم ختم، مراسم سالگرد و ... میتوان هدیه داد. این گلها به نشانه عشق، ابراز همدردی و همیاری، محبت، تشکر و ... هستند. دادن هدیه دادن گل مناسب برای هر مراسم از اهمیت زیادی برخوردار است. در این مقاله همراه ما باشید تا در مورد گل مناسب برای مراسم ترحیم اطلاعاتی را ارائه دهیم تا با دانش کافی بتوانید گل مورد نظر خود را تهیه کنید.

گل مناسب برای سفارش گل آنلاین ترحیم :

یکی از نکاتی که برای گل ترحیم به آن باید توجه کنید، رنگ آن است. برای مراسم سوگواری، سالگرد معمولا از رنگ های تسلی بخش و آرام استفاده میکنند. رنگ های ملایم و رنگ های سفید رنگ های مناسب برای مراسم سوگواری هستند.

گل هدیه دادن، در مراسم ختم برای ابراز همدردی با خانواده متوفی است، که می‌تواند به شکل های متفاوت مانند سبد گل، تاج گل و یا دسته گل باشد. تاج گل در بین تمامی موارد ذکر شده مرسوم تر است. شما با در نظر داشتن همه جوانب میتوانید انتخاب مناسبی برای ابراز همدردی داشته باشید .

در مراسم سوگواری و عزاداری استفاده از تاج گل ترحیم مناسب است. شما با خرید و سفارش گل آنلاین ترحیم میتوانید همدردی خود را ابراز کنید. معمولا در سازمان های مختلف در ایام های عزاداری یا سوگواری از تاج گل و یا خرید گل استفاده می کنند. شما میتوانید با خرید سبد گل اینترنتی، سبد دلخواه خود را انتخاب کنید.

انواع گل های متنوعی برای تسلیت موجود است که هر کدام مفاهیم متنوعی دارند، و نشانگر مفهوم خاصی هستند در ادامه به صورت مختصر چندین مورد رایج آن ها را نام خواهیم برد و در مورد آنها توضیح میدهیم.


  • گلایل


  •  گلایل به عنوان یکی از گل های عرض تسلیت و ابراز همدردی به کار می رود. معمولاً این گل را در تاج گل یا سبد گل تسلیت مشاهده می کنیم. شما نیز می توانید با خرید سبد گل اینترنتی در تهران پیام تسلیت خود را از راه دور ابراز کنید.

پر گل بودن گلایل از عمده دلایل استفاده گلایل برای مراسم ختم است. پر طرفدار ترین رنگ گل گلایل سفید آن است. رنگ سفید نماینگر صداقت، پاکی است. در مراسم ختم نیز بیانگر آمرزش برای عزیز از دست رفته است. شما با تقدیم کردن گلایل برای فرد متوفی، طلب آمرزش خود را نشان می دهید. به همین علت گلایل یکی از بهترین گل ها برای عرض تسلیت است. رنگ سفید گل گلایل هارمونی بسیار تاثیر گذاری بر انواع گل ها داشته و انتخاب مناسبی برای پس زمینه سبد گل یا تاج گل است. شما با خرید سبد گل اینترنتی می توانید، پیام تسلیت خود را ابراز کنید. از دیگر مزایای انتخابی گل گلایل ارزان بودن آن است. از گل گلایل شما میتوانید تاج گل بسیار بزرگی را سفارش دهید و نگران بودجه نباشید.


  • رز


  •  رز یکی از زیبا ترین گل های دنیا است که در سراسر دنیا محبوبیت بسیاری دارد. در سال های اخیر از این گل برای بیان تسلیت نیز استفاده می شود. شما با خرید جعبه گل رز می توانید غم و همدردی خود را ابراز کنید. معمولاً مردم این گل را می پسندند. گل رز با توجه به تنوع رنگی که داراست ، در تاج گل ترحیم نیز کاربرد دارد.رز قرمز است نشان دهنده عشق حقیقی و رز زرد را نماد دوستی عمیق و طولانی است. رز سفید برای عرض تسلیت و ابراز همدردی گل مناسبی است و با هارمونی که دارد باعث تسلی خاطر خانواده متوفی خواهد شد. رنگ سفید سمبل بی گناهی و پاکی است. با خرید جعبه گل رز ارزان صورتی و سفید می توانید با خانواده متوفی همدردی کنید.

در مراسم ختم، علاوه بر خرید جعبه گل رز و یا خرید سبد اینترنتی و سفارش گل آنلاین ترحیم همچنین میتوانید برای ابراز همدردی از گل داودی، لیلیوم و آنتریوم استفاده کنید. بهتر است مطلب
پرفروش ترین گل های آپارتمانی (بخش دوم) را نیز بخوانید. منبع :خرید سبد گل اینترنتی وی آی پی شاپ

شنبه 25 بهمن 1399  11:24 AM
تشکرات از این پست
rezanajarha
rezanajarha
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 347
محل سکونت : قزوین

پاسخ به:گل مناسب برای مراسم ترحیم کدام اند؟

به نظر من ارسال گل و تاج گل نشانه همدردی با صاحبان عزا نیست ، سفارش به دستورات دین در این خصوص بهترین راهکار است./.

شنبه 25 بهمن 1399  5:39 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها