0

اجرای ۱۳ پروژه گردشگری در خراسان شمالی

 
zahra_53
zahra_53
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 28224
محل سکونت : اصفهان

اجرای ۱۳ پروژه گردشگری در خراسان شمالی

 

اجرای ۱۳ پروژه گردشگری در خراسان شمالی

ایسنا/خراسان شمالی سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی خراسان شمالی از اجرای ۱۳ پروژه مربوط به این حوزه از سوی بخش خصوصی و دولتی در ۹ ماهه سال جاری خبر داد.

ابوالفضل اسماعیلی گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون ۱۱ پروژه گردشگری در بخش دولتی و دو پروژه نیز از سوی بخش خصوصی ایجاد و بهره‌برداری شده است.

به‌گزارش ایسنا، به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان شمالی، وی عنوان کرد: احداث زیرساخت‌های گردشگری و مسیر دسترسی در روستاها و مناطق هدف گردشگری شامل روئین، ایوب، گریوان، اسفیدان، محوطه تاریخی ریوی و... ازجمله پروژه‌های بخش دولتی در حوزه گردشگری استان بود.

وی حجم سرمایه‌گذاری در مراکز گردشگری استان در ۹ ماهه سال جاری را ۲۵۶۶میلیارد و ۶۷۱میلیون ریال اعلام کرد و افزود: از این رقم، ۲۱میلیارد و ۳۹میلیون ریال در بخش دولتی و ۲۵۴۵میلیارد و ۶۳۲میلیون ریال در بخش خصوصی بوده است.

اسماعیلی بیان کرد: مرکز تفریحی گردشگری، هتل، اقامتگاه‌ها بوم‌گردی، مجتمع اقامتی‌پذیرایی و بین‌راهی، کمپینگ گردشگری و سفره‌خانه سنتی ازجمله پروژه‌های استان است که با هدف توسعه زیرساخت‌های گردشگری و با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در حال اجراست.

   http://bayanbox.ir/view/4901804249511124488/talar-koodak.gif

 

 

اصفهان نگین فیروزه ای جهان

چهارشنبه 24 دی 1399  5:26 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها