0

انواع روش های لاغری با جراحی کدامند؟

 
dramirahmadi
dramirahmadi
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : تیر 1399 
تعداد پست ها : 69

انواع روش های لاغری با جراحی کدامند؟

بسیاری از پزشکان که در حال حاضر تمامی دوره های تخصصی را برای انجام جراحی های لاغری و چاقی سپری کرده اند، برخی از روش های جراحی را مناسب ترین به شمار می آورند. این روش های جراحی دارای مزایای زیادی هستند که می توانند برای بیمار نیز مفید واقع شوند.

از جمله مهمترین روش های جراحی چاقی باید به جراحی بای پس معده، جراحی سوئیچ اثنی عشری، جراحی اسلیو معده، حلقه گذاری در معده و ... اشاره نماییم. بیمارانی که زیر نظر آقای دکتر علی امیر احمدی اقدام به انجام جراحی اسلیو معده نموده اند، از این روش درمانی رضایت کامل دارند.

زیرا ایشان متخصص و جراح اسلیو معده بوده، و با مهارت و دقت بالایی اقدام به جراحی چاقی می نماید. البته لازم به ذکر است که هر کدام از این روش های درمانی مزایا و معایب خاص خود را به همراه دارند. بسیاری از بیمارانی که قصد دارند جراحی لاغری یا چاقی انجام دهند، بهتر است در مورد این روش های درمانی اطلاعات لازم را به دست آورند. 

مثلا باید بگوییم جراحی اسلیو معده به عنوان یکی از پرطرفدارترین روش های جراحی چاقی شناخته شده است، در حالی که جراحی بای پس معده، استانداردترین روش جراحی در سطح جهان به شمار می رود. در کنار این دو روش درمانی، جراحی سوئیچ اثنی عشری و حلقه گذاری، از سخت ترین و حساس ترین روش های درمانی حساب می شوند. 

جمعه 30 آبان 1399  11:23 PM
تشکرات از این پست
masoumemehri
masoumemehri
masoumemehri
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : مرداد 1399 
تعداد پست ها : 55

پاسخ به:انواع روش های لاغری با جراحی کدامند؟

مثل همیشه کارتون درسته.دمتون گرم مطالب مفید و کاربردی خسته نباشید

شنبه 1 آذر 1399  1:19 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها