0

اطلاعاتی در رابطه با تاکسی های اینترنتی

 
uber123
uber123
کاربر جدید
تاریخ عضویت : مهر 1399 
تعداد پست ها : 2

اطلاعاتی در رابطه با تاکسی های اینترنتی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فراگیر شدن اینترنت و همین طور گوش های هوشمند، بعضی از شرکت ها اقدام به طراحی اپلیکیشن هایی نمودند که می توان با آن ها به صورت آنلاین به آژانس های مجازی دسترسی داشت و از تاکسی های اینترنتی استفاده نمود . این گونه اپلیکیشن ها کاری می کنند که تمام سطح شهر برای شما مانند یک آژانس باشد و راننده های خوب و مطمئن در هر جایی که شما بخواهید، جلو پایتان ترمز بزنند .

اوبر جزء اولین شرکت های تاکسی های اینترنتی می باشد . مشتریان از طریق آپ تقاضای سواری کرده و موقعیت راننده خود را ردیابی می کنند . این سرویس در اوت 2016 در 66 کشور و 536 شهر در سطح جهان در دسترس است . آپ اوبر به طور خودکار کرایه را محاسبه نموده و پرداختی را به راننده منتقل می نماید .

تاکسی آنلاین اوبر در شهرهای تهران، کرج و تبریز شناخته شده است . ساکنین محترم این شهرها می توانند از خدمات این مجموعه استفاده نمایند و درخواست تاکسی اینترنتی دهند .

uberr.ir

 

جمعه 30 آبان 1399  8:36 PM
تشکرات از این پست
nazaninkarimivand
nazaninkarimivand
کاربر جدید
تاریخ عضویت : فروردین 1400 
تعداد پست ها : 15
محل سکونت : تهران

پاسخ به:اطلاعاتی در رابطه با تاکسی های اینترنتی

بنظرم تپ‌ سی پیشرفته‌ ترین اپلیکیشن درخواست خودرو را در کشور طراحی کرده تا مسافر و راننده را به یک نسبت خرسند نگه داره. البته ناگفته نماند که برنامه نویسی اندروید خوبی هم برخوردار هست. اگه شما دوست دارید چنین اپلیکیشن هایی درست کنید باید طراحی اپلیکیشن بلد باشید . با دوره های سایت https://elecomco.com/ می تونید در این زمینه موفق بشید. 

چهارشنبه 1 اردیبهشت 1400  11:02 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها