0

هشدار "خانه امن" به جوبایدن/سریال را ببینید

 
ravabet_rasekhoon
ravabet_rasekhoon
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1392 
تعداد پست ها : 6641
محل سکونت : اصفهان

هشدار "خانه امن" به جوبایدن/سریال را ببینید

اشاره‌های سریال "خانه امن"/ از هشدار به "جو بایدن" تا تروریست شکار شده!+ فیلم

  •  
    اشاره‌های سریال "خانه امن"/ از هشدار به "جو بایدن" تا تروریست شکار شده!+ فیلم

شب گذشته "خانه امن" در کنارِ پرداختن به پرونده‌های مختلف، نام حبیب تروریست معروف را آورد و از طرفی مأمور امنیتی سریال به جوبایدن هشداری داد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، سریال "خانه امن" در این چند قسمت پخش شده بارها به مسائل مختلف سیاسی، اجتماعی و امنیتی پرداخته است. از کنایه‌هایی که به آقازاده‌ها، مفسدین اقتصادی و حتی تروریستی که خبرش را به تازگی اعلام کردند توسط وزارت اطلاعات دستگیر شده است. 

 

 

تروریست شکار شده در "خانه امن"

در قسمت اخیر سریال "خانه امن" نام حبیب تروریست معروف و سرکرده تروریست‌های تجزیه طلب در حمله خونین تروریستی به رژه اهواز برده شد. او چند روز پیش توسط وزارت اطلاعات بازداشت شد.

در کنار این پرداخت‌ها، هشدارِ مأمور امنیتی سریال (حمیدرضا پگاه در نقش کمال) در بازجویی با مسئول تیم مبارزه با تروریست‌ها به جو بایدن رئیس‌جمهور منتخب این روزهای آمریکا، قابل توجه است. چرا که همزمان با انتخاب جو بایدن به عنوان رئیس جمهور آمریکا، سریال "خانه امن" گذشته این شخصیت سیاسی را یادآور شده و تلویحاً به ایرانی‌ها درباره او هشدار داده است.

 

 

هشدار "خانه امن" به جوبایدن

در این سریال، بایدن طراح استراتژی ناامن کردن ایران توصیف می‌شود. در یکی از سکانس‌های "خانه امن" کمال (حمیدرضا پگاه) به عنوان مسئول تیم مبارزه با تروریست‌ها می‌گوید: «جو بایدن گفته باید کاری کنیم خانه امن ایرانی ها امنیت نداشته باشه. گفته باید نیروهای اطلاعاتی ایران را سرگرم نگه داریم. »

این نخستین بار است که طرح جو بایدن مبنی بر ناامن کردن کشور ایران، در قالب اثر نمایشی مورد اشاره قرار می‌گیرد. از قضا، پخش سریال "خانه امن" با انتخاب او به عنوان رئیس جمهور آمریکا همزمان شده است.

بایدن از سال 2009 تا 2017 معاون باراک اوباما رئیس جمهور وقت آمریکا بود و با حمایت از گروه تکفیری داعش قصد ناامن کردن ایران را داشت.

دوشنبه 26 آبان 1399  11:21 AM
تشکرات از این پست
aftabm bibi100
ravabet_rasekhoon
ravabet_rasekhoon
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1392 
تعداد پست ها : 6641
محل سکونت : اصفهان

پاسخ به:هشدار "خانه امن" به جوبایدن/سریال را ببینید

خون کسانیکه به پای درخت انقلاب ریخته شده و می شود. تا عده ای به نام دین و خدا .و پیامبر.....خون مردم مظلوم را تو شیشه کنند و روزی یک بلای سر این مردم در بیارن....اگر مسلمان نیستید حداقل جوانمرد باشید... حداقل مثل ترامپ باشید....که به فکر مردمش هست...حتی با کشتن نابحق سردار عزیز...به ملتش القا کرد...که خواستم شما در امنیت باشید...او هم به دروغ امنیت را برای آمریکا آورده ...یعنی در پشت دروغ هایی که گفته به فکر مردمش هست....ولی ما هرچه دروغ می گویم...روز به روز مردم بدبختر می شوند...

دوشنبه 26 آبان 1399  12:59 PM
تشکرات از این پست
aftabm bibi100
aftabm
aftabm
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 6774
محل سکونت : اصفهان

پاسخ به:هشدار "خانه امن" به جوبایدن/سریال را ببینید

جو بایدن درست گفته....کاری کرده که خودمون تیشه برداشتیم و داریم ریشه همدیگر را درمیاریم....جنگ اقتصادی داریم....تحریم داریم...دشمنی داریم....دشمن شاد کن داریم......اینها همه یکطرف..یعنی این موارد هیچ  ربطی به اقتصاد ما ندارد....جو بایدن درست گفته....ما امروز آسایش و آرامش درونی نداریم....ما هر روز به مردم خودمان دروغ می گویم....ما هر روز گرانی و بیکاری و فساد را در مملکت رواج می دهیم.....ما اگر مدیر دلسوز داشتیم این روزگار ما نبود....ما اگر مسئول مدیریتی قوی داشتم....ما اگر فقط جزئی از اسلام راستین را عمل می کردیم...ما اگر به قیامت اعتقاد داشتیم.....اینقدر مشکلات اقتصادی نداشتیم....هر روز که از خواب بیدار می شویم...دلهره و دلشوره داریم که چه کالایی گران می شود و آخرش چه می شود....

جوبایدن درست گفته...ما ایرانی در ایران امنیت اقتصادی نداریم....امنیت شغلی نداریم....وقتی آرزوی یک ایرانی داشتن یک پراید دست چندم هست....وقتی نتواند یک ماشین دهه شصت را بخرد....وقتی نمی تواند هزینه زندگیش را تامین کند....اینها نا امنی هست...اینها مسلمانی و اسایش و آرامش نیست....آمار طلاقی که بخاطر مسائل اقتصادی صورت می گیرد را نگاه کنیم......با شعار دروغ نمی شود 90 میلیون نفر یعنی بالغ بر 50 میلیون نفر زیر خط فقر را امنیت بدهیم....تا کجا الله و اعلم....ثروتمند هر روز ثروتمندتر می شود..قریب به 40 درصد ثروتمندانی که برایشان فقر  معنا ندارد...قانونی که باید برای این قشر پیاده شود...ولی هیچ قانونی برای ثروتمندانی که خون فقیران را درشیشه کردها ند وجود ندارد...و فقیر هر روز فقیر تر و ذلیلتر و بدبختر می شود...این همان حکومتی است کعه امام راحل فرمودند...حکومت پا برهنگان.....دولتی  که یارانه 45 هزارتومان به مردمش می دهد...در حالیکه نان ساده را دانه ای دو هزارتومان می خرند...چگونه و با چه آبرویی با مردمش حرف میزند...

دوشنبه 26 آبان 1399  1:16 PM
تشکرات از این پست
bibi100 ravabet_rasekhoon
bibi100
bibi100
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : مرداد 1388 
تعداد پست ها : 671
محل سکونت : خراسان رضوی
سه شنبه 27 آبان 1399  9:03 AM
تشکرات از این پست
ravabet_rasekhoon
دسترسی سریع به انجمن ها