0

نقش کاهش وزن در درمان و بهبود بیماری های قلب و عروق

 
dramirahmadi
dramirahmadi
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : تیر 1399 
تعداد پست ها : 44

نقش کاهش وزن در درمان و بهبود بیماری های قلب و عروق

اگر بخواهیم نقش کاهش وزن را در درمان و از بین بردن مشکلات قلبی بررسی کنیم، متوجه این امر می شویم که تاثیرات وزن کم بر روی بسیاری از بیماری ها از جمله بیماری های قلبی و عروقی، چشمگیر است. مثلا افراد چاق ممکن است به بیماری های فشار خون بالا، بیماری های عروقی کرونری، مشکلات تنفسی و حتی سرطان مبتلا شوند. 

اما در صورتی که وزن آنها به صورت ایده آل و متناسب باشد، بی تردید با این دسته از مشکلات مواجه نخواهند شد. پس لاغری می تواند از بروز بیماری های بسیاری در قلب و عروق جلوگیری کند. 

مهمترین نقش کاهش وزن در درمان بیماری های مختلف

افرادی که شاخص توده بدنی آنها در محدوده طبیعی قرار دارد، به شکل مستقیم و غیر مستقیم می توانند بیماری ها را از خود دور کنند. مثلا با کاهش بافت چربی بدن، قلب عملکرد بهتری به دست خواهد آورد. اما چگونه می توان بافت چربی را از بدن حذف کرد؟

آقای دکتر علی امیر احمدی متخصص و جراح اسلیو معده، با استفاده از روش های جدید و موثر می تواند به راحتی بافت های چربی را از بدن خارج کند. زمانی که چربی های بدن کم می شود، حرکت ریه های آزادانه تر صورت می پذیرد و همین مسئله اکسیژن بیشتری را وارد بدن می کند. پس از آن نیز اکسیژن به میزان قابل توجهی وارد خون شده، و عملکرد قلب را بهبود می بخشد. 

روش های تاثیر گذار در کاهش وزن 

روش های بسیاری وجود دارد که نقش کاهش وزن بدن را افزایش می دهند. مثلا انجام تمرینات ورزشی مناسب، تغییر سبک زندگی و پایبند بودن به ان و ... از جمله روش های ساده ای هستند که به کاهش وزن کمک می کنند. اما برخی از افراد با انجام این کارها به نتیجه مطلوبی دست نمی یابند.

این دسته از افراد لازم است به پزشک جراحی لاغری مراجعه نموده، و از روش های جدید برای کاهش وزن استفاده کنند. تنها در این صورت است که می توانند شاهد نقش کاهش وزن در بهبود بیماری های مختلف بدن خود نیز باشند. 

مثلا افراد چاقی که از آپنه خواب رنج می برند، پس از جراحی لاغری و اسلیو معده به سرعت از این مشکل خلاص می شوند. حتی افرادی که عملکرد قلب آنها مناسب نیست نیز به راحتی پس از جراحی لاغری متوجه تغییرات چشمگیری در بدن خود می شوند. 

البته اگر قصد انجام جراحی های لاغری را دارید، بهتر است ابتدا با پزشک مناسب در این خصوص مشورت نمایید. تا پزشک پس از بررسی بدن شما، بهترین راهکار را به شما پیشنهاد نماید. 

شنبه 26 مهر 1399  11:37 AM
تشکرات از این پست
masoumemehri
masoumemehri
masoumemehri
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : مرداد 1399 
تعداد پست ها : 31

پاسخ به:نقش کاهش وزن در درمان و بهبود بیماری های قلب و عروق

عالی بود ممنون از مطالب خوب و مفیدتون

شنبه 26 مهر 1399  9:05 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها