0

اشتباهی که به بسته شدن قرارداد غیرقانونی منتهی شد

 
javadinejad
javadinejad
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : آذر 1397 
تعداد پست ها : 2041
محل سکونت : تهران

اشتباهی که به بسته شدن قرارداد غیرقانونی منتهی شد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، ماجرا بعد از بسته شدن قرارداد حمودی با وچان کردستان آغاز شد که واکنش مسئولان باشگاه شهرداری بم را به دنبال داشت و گفتند: این قرارداد غیر قانونی است.

شرمینه رحمتی، مدیر تیم فوتبال بانوان وچان کردستان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم مسئله را اینگونه مطرح کرد که حمودی طبق نظر سازمان لیگ فدراسیون فوتبال بازیکن آزاد بوده و ما با استعلامی که از سازمان لیگ گرفته‌ایم با وی قرارداد بسته‌ایم. وی در ادامه از پیگیری وکیل پرونده حمودی خبر داد.

در ادامه زنگی‌نژاد وکیل مونا حمودی در پاسخ به تسنیم گفت: از طرف شهرداری بم مشکل خاصی نیست، سوءتفاهم‌هایی است که امیدوارم طی یکی دو روز آینده حل شود. این تیم قبلا با این بازیکن قرارداد داشته و در حال حاضر قراردادی ندارد.

وی در پاسخ به این سوال که قرارداد حمودی با وچان کردستان مشکل قانونی ندارد و می تواند در این تیم بازی کند؟ اظهار داشت: مشکلی ندارد و در دو روز آینده نهایی می‌شود.

درعین حال مونا حمودی هیچ تیمی را مقصر نمی‌داند و با انداختن توپ به زمین سازمان لیگ فدراسیون فوتبال دلیل این اتفاق را یک اشتباه از سوی سازمان لیگ می‌داند و می‌گوید: نه تیم شهرداری بم مقصر است و نه وچان کردستان. از سازمان لیگ به من اعلام کردند که بازیکن آزاد هستی و به همین دلیل با تیم وچان کردستان مذاکره کرده و قرارداد بستم اما بعد از آن فهمیدم یک سال دیگر قرارداد دارم به هر حال انشاء اله مشکل حل شده است. من با خانم جعفری سرمربی تیم شهرداری بم صحبت کرده و تا دو روز آینده مشکل حل می‌شود و رضایت نامه می‌دهند.

مرضیه جعفری سرمربی تیم فوتبال شهرداری بم که بعد از رفتن زهرا قنبری با قرارداد بستن شاگرد دیگرش با وچان کردستان مواجه شده است به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم توضیح داد که مونا حمودی تا یک سال آینده با تیم شهرداری بم قرارداد دارد. پس قراردادی که با وچان کردستان بسته فسخ می‌شود و ماندن در کردستان را منوط به گرفتن رضایت نامه از شهرداری بم دانست.

وی ادامه داد: آنها با استعلامی که از سازمان لیگ فوتبال گرفته بودند فکر می‌کردند حمودی سال 1396 با تیم ما قرارداد سه ساله بسته و امسال تمام شده است درحالیکه ما سال 1397  قرارداد سه ساله بستیم به این معنی که تا سال 1400 با ما قرارداد دارد و حالا که متوجه اشتباه شان شدند برای رفتن به تیم وچان کردستان باید برای او رضایت نامه بگیرند که از دست من خارج است و باشگاه باید رضایت نامه بدهد.

جعفری همچنین درباره بوجود آمدن چالش احتمالی تیم شهرداری بم پس از پیوستن زهرا قنبری به وچان کردستان و احتمال رفتن حمودی اظهار داشت: شهرداری بم تیم بزرگی است و بازیکنان خوب و بزرگی دارد و بالاخره شرایط برای پیشرفت و قهرمانی هفت ساله تیم فراهم شده است با این حال تمام تلاش مان را می‌کنیم تا از عنوان قهرمانی خود دفاع کنیم. امسال هم درنظر داریم چند بازیکن جوان را به ترکیب تیم اضافه کنیم و تیم را از این بازیکنان جوان بسازیم ممکن است یکی دو سال با مشکل مواجه شویم، اما بعد از یکی دو سال این تیم همان قهرمان سابق خواهد شد.

در پایان لازم است به این نکته اشاره کنیم، ماجرای پیوستن و قرارداد بستن مهره و بازیکنان خوب در برخی تیم‌های خاص موضوع جدیدی نیست، اما احترام به قانون و عدول نکردن از قوانینی که تعیین شده بسیار مهم است که در موضوع قرارداد مونا حمودی، موضوع اشتباه سازمان لیگ فوتبال مطرح شد لذا برای اطلاعات بیشتر با گلاره ناظمی مسئول کمیته مسابقات بانوان تماس گرفتیم که متاسفانه پاسخگو نبود. در این شرایط باید منتظر تصمیم تیم فوتبال شهرداری بم باشیم که آیا به رفتن بازیکن خود رضایت می‌دهد تا در لیگ برتر سال 1399 دو بازیکنش مقابل تیم خودشان قرار گیرند یا ترجیح می‌دهد این بازیکن را حفظ کند؟

شنبه 22 شهریور 1399  7:59 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها