0

ساده‌ترین روش‌های از بین بردن بوی بد حوله

 
mohammad_43
mohammad_43
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1388 
تعداد پست ها : 41934
محل سکونت : اصفهان

ساده‌ترین روش‌های از بین بردن بوی بد حوله

 
آخرین چیزی که بعد از یک دوش آب ولرم می‌خواهید داشته باشید، خشک کردن خودتان با یک حوله خوشبوست که متاسفانه همیشه به طور قریب به اتفاق، حوله دچار رطوبت می‌شود و بوی بدی می‌گیرد؛ و احساس تازگی که از حمام گرفته بودی را گاهی کمتر می‌کند، اما خوشبختانه این مشکل به راحتی حل می‌شود؛ آن هم با یک برنامه ریزی عالی.
 

ساده ترین روش های از بین بردن بوی بد حوله

 

رفع بوی بد حوله

آخرین چیزی که بعد از یک دوش آب ولرم می خواهید داشته باشید، خشک کردن خودتان با یک حوله خوش بو می باشد که متاسفانه همیشه به طور قریب به اتفاق، حوله دچار رطوبت می شود و بوی بدی می گیرد. و احساس تازگی که از حمام گرفته بودی را گاهی کمتر میکند اما خوشبختانه این مشکل به راحتی حل می شود. آن هم با یک برنامه ریزی عالی که باعث می شود این مشکل برای همیشه تمام شود.

راه حل ساده برای رفع بوی بد حوله ها

اجازه ندهید که حوله های شما مرطوب بماند و برای هر یک از این روش ها مهم است که حوله ها بلافاصله خشک شود. یک تایمر را تنظیم کنید تا اطمینان حاصل کنید که لباس هایتان از دستگاه شستشو سریع به خشک کن تغییر می کند، پس از خشک شدن حوله های مرطوب را در یک نقطه ی آفتابی آویزان کنید تا کاملا خشک شود.

ساده ترین روش های از بین بردن بوی بد حوله

بهترین راه برای از بین بردن بوی بد حوله

روش های خانگی و طبیعی برای رفع بوی بد حوله

روش شماره یک، رفع بوی بد حوله: سرکه سفید

یک فنجان سرکه سفید را به ماشین اضافه کنید. (بدون حتی کوچکترین پاک کننده یا نرم کننده پارچه،) و درجه را در بهترین گزینه ممکن بگذارید. سپس لباس را در ماشین لباسشویی بریزید و درجه را در مقدار استاندارد و معمول قرار دهید. و در نهایت بدانید که سرکه هرگونه باکتری ماندگار را میکشد.
نکته: لباس های دیگر را اضافه نکنید، حوله باید به تنهایی شسته شود.

ساده ترین روش های از بین بردن بوی بد حوله

روش خانگی برای رفع بوی بد حوله

روش دوم رفع بوی بد حوله: نوشابه و سرکه

می توانید اثر جادویی سودا و سرکه را از دوران مدرسه به یاد بیاورید، (کوه آتش نشان خانگی که می ساختیم)
اما این دو کاربردهای دیگری هم دارند برای این استراتژی شما به دو بار چرخش نیاز دارید. در اولین چرخه، یک چهارم نوشابه سودا را اضافه کنید و سپس داغ ترین درجه را اجرا کنید و در طول چرخه دوم ، یک فنجان کامل سرکه سفید اضافه کنید تا به طور کامل باکتری ها و کپک ها از بین بروند.

روش سوم رفع بوی بد حوله :مایکروویو

اگر حوله دستی یا حوله آشپزخانه شما مدنظر است، آن را کمی مرطوب کنید و به مدت 3 دقیقه در مایکروویو بگذارید ،مایکروویو باکتری ها را می کشد و تاثیر فوق العاده ای دارد.

نکته؛ برای جلوگیری از سوختن حوله بعداز اتمام کار بگذارید تا 10 دقیقه داخل مایکروویو باقی بماند.

ساده ترین روش های از بین بردن بوی بد حوله
بهترین روش ها برای از بین بردن بوی بد حوله

روش چهارم برای رفع بوی بد حوله :مواد شوینده

گاهی اوقات لازم است که دوباره این کار (شستشو) را با مواد شوینده انجام دهید که در طول این دوره، حوله تمام چیزی که نیاز دارد این است که جلوی پیشروی باکتری ها را بگیرد و آنها را نابود کند. که برخی از مواد شوینده ها این کار را بخوبی انجام می دهند.
نکته: از استفاده ی نرم کننده پارچه اجاز بین بردن بوی بد حولهتناب کنید. زیرا می تواند باکتری های باقی مانده حوله را انتقال دهد و یا حتی جذب کند.

منبع: نمناک

جمعه 24 مرداد 1399  10:53 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها