0

«دهه شصت مظلوم» منتشر شد

 
zahra_53
zahra_53
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 27313
محل سکونت : اصفهان

«دهه شصت مظلوم» منتشر شد

 

کتاب «دهه شصت مظلوم - کراپ‌شده

    این کتاب توسط سعید میرزایی پژوهش و تألیف شده و توسط مؤسسه فرهنگی هنری قدرولایت در ۶۲۸ صفحه و با قیمت ۶۵ هزار تومان عرضه شده است.

به گزارش مشرق، رهبر حکیم انقلاب در ۱۴ خرداد ۱۳۹۶ فرمودند:

 «برادران و خواهران عزیز دهه ۶۰، یک دهه مظلوم است؛ دهه تعیین کننده در سرنوشت ایران و ایرانی، دهه فوق‌العاده مهم و حساس و در عین حال ناشناخته و اخیراً به وسیله برخی از بلندگوها و صاحبان بلندگوها مورد تهاجم؛ دهه ۶۰ را مورد تهاجم قرار می‌دهند. دهه ۶۰، دهه آزمون‌های بزرگ و دهه پیروزی‌های بزرگ است.»

کتاب «دهه شصت مظلوم» در راستای مطالبه رهبر معظم انقلاب اسلامی برای شناساندن حوادث تعیین کننده این دهه و جلوگیری از تحریف و جابجایی جایگاه شهید و جلّاد، پژوهش، تبیین و عرضه شده است.

«دهه شصت مظلوم» منتشر شد

در این کتاب ۱۶ حادثه مهم و حساس مورد بررسی قرار گرفته است و مؤلف سعی کرده با توجه به منابع موجود خودی‌ها و غیرخودی‌ها، واقعیت‌های این حوادث را بطور دقیق و در عین حال روان، تحقیق، تدوین و ارائه دهد. حوادث مهمی چون نخست وزیری مهندس بازرگان و فرجام نهضت آزادی، تعیین قانون اساسی و مواضع گروه‌ها و شخصیت‌ها و بازنگری آن، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و پی‌آمدهای آن تا قرارداد الجزایر، آشوب‌ها و کودتاهای داخلی و نقش گروه‌ها و برخی شخصیت‌ها در آنها، بنی‌صدر و حوادث مهم دوره ریاست جمهوری او، ترورها و تروریست‌های دهه ۶۰ از جمله فرقان و منافقین و عملیات فروغ جاویدان و مرصاد، جنگ تحمیلی از آغاز تا چرایی ادامه آن بعد از فتح خرمشهر و سرانجام آن، سرگذشت قائم مقام تحمیلی و مسئله اعدام منافقین در سال ۶۷، نخست وزیری میرحسین موسوی و مسائل مربوط به این دوره، چگونگی انتخاب رهبر جدید انقلاب اسلامی بعد از رحلت حضرت امام خمینی، در این کتاب بررسی شده‌اند.

    این کتاب توسط سعید میرزایی پژوهش و تألیف شده و توسط مؤسسه فرهنگی هنری قدرولایت در ۶۲۸ صفحه و با قیمت ۶۵ هزار تومان عرضه شده است.

   علاقمندان برای دریافت کتاب می‌توانند با شماره تلفن‌های ۶۶۴۶۹۹۵۸ ـ ۶۶۴۱۱۱۵۱ ـ ۰۹۳۵۲۳۰۰۵۶۴ تماس حاصل نمایند.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

   http://bayanbox.ir/view/4901804249511124488/talar-koodak.gif

 

 

اصفهان نگین فیروزه ای جهان

جمعه 3 مرداد 1399  7:08 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها