0

کرونا میانسالان آمریکایی را به کام مرگ می‌کشاند

 
victoryone
victoryone
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 5866
محل سکونت : خوزستان

کرونا میانسالان آمریکایی را به کام مرگ می‌کشاند

نتایج یک بررسی جدید که به تازگی منتشر شده حاکی از آن است شمار زیادی از مرگ و میر در اثر کرونا در آمریکا مربوط به قشر میانسال می‌شود. کرونا میانسالان آمریکایی را به  کام مرگ می‌کشاند

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از شینهوا، نتایج یک بررسی جدید که به تازگی منتشر شده حاکی از آن است شمار زیادی از مرگ و میر در اثر کرونا در آمریکا مربوط به قشر میانسال می‌شود. 

به نظر می‌رسد قربانیان کووید 19 در ایالات متحده جوان‌تر از سایر کشورهای ثروتمند هستند و دلیل آن می‌تواند چاقی باشد.

براساس داده‌های مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها، ۴۲.۴ درصد از جمعیت بالغ ایالات متحده چاق و ۱۸.۵ درصد از کودکان آمریکایی چاق هستند.

چاقی به عنوان یک عامل خطر برای چندین بیماری سلامتی مزمن از جمله دیابت نوع ۲ ، سکته مغزی ، حمله قلبی و حتی انواع خاصی از سرطان شناخته شده است.

براساس داده‌های منتشر شده توسط مرکز کنترل بیماری (CDC) آمریکا، حدود ۶۰ درصد کل مرگ و میرهای ناشی از بیماری COVID-۱۹ در کشورهای توسعه یافته که به شدت در اثر این بیماری رنج می‌برند در سن ۸۰ سالگی بوده است. در حالی که افراد در دهه ۸۰ خود در ایالات متحده کمتر از نیمی از کل موارد مرگ COVID-۱۹ را تشکیل می‌دهند؛ افراد در دهه ۴۰، ۵۰ و ۶۰ سهم بیشتری از مرگ در اثر کرونا داشته‌اند.

کارشناسان باور دارند، آمریکایی‌های میانسال ممکن است نسبت به افراد اروپایی از سلامتی کمتری برخوردار باشند، زیرا احتمال چاقی آنها بیشتر است. 

کرونا میانسالان آمریکایی را به کام مرگ می‌کشاند

دوشنبه 9 تیر 1399  2:18 PM
تشکرات از این پست
khaliln
khaliln
khaliln
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : آذر 1390 
تعداد پست ها : 1557
محل سکونت : آذربایجان شرقی

پاسخ به:کرونا میانسالان آمریکایی را به کام مرگ می‌کشاند

در آمریکا اکثراً فقیران که سیاهپوستها می باشند. کرانا می گیرند و می میرند.چون امکانات ندارند.

دوشنبه 9 تیر 1399  11:25 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها