0

ارائه کتاب‌های رضوی به‌نشر با تخفیف ۲۵ درصدی

 
zahra_53
zahra_53
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 27051
محل سکونت : اصفهان

ارائه کتاب‌های رضوی به‌نشر با تخفیف ۲۵ درصدی

 

همزمان با دهه کرامت رضوی صورت می‌گیرد؛

ارائه کتاب‌های رضوی به‌نشر با تخفیف ۲۵ درصدی

هم‌زمان با دهه کرامت رضوی، ۸۰ عنوان کتاب رضوی با تخفیف ۲۵ درصدی در «نمایشگاه کتاب رضوی» به علاقه‌مندان عرضه می‌شود.

به گزارش مشرق، هم‌زمان با دهه کرامت رضوی، ۸۰ عنوان کتاب رضوی با تخفیف ۲۵ درصدی در «نمایشگاه کتاب رضوی» به علاقه‌مندان عرضه می‌شود.

مدیرعامل به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) در گفت‌وگو با آستان ‌نیوز با بیان اینکه «نمایشگاه کتاب رضوی» از سوم تا سیزده تیرماه به‌صورت مجازی و حقیقی برگزار می‌شود، گفت: در این نمایشگاه آثار رضوی با تخفیف ۲۵ درصدی به علاقه‌مندان ارائه می‌شود.

وی مراجعه حضوری به ۲۰ شعبه فروشگاهی کتاب انتشارات آستان قدس رضوی در مشهد را مسیر نخست بهره‌برداری از «نمایشگاه کتاب رضوی» برشمرد و گفت: فروشگاه‌های ۲۰ گانه به‌نشر در اطراف حرم مطهر رضوی و سایر نقاط شهر مشهد، آماده ارائه خدمات به مشتریان محترم با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی است.

سعیدی یکی دیگر از راه‌های بهره‌مندی از تخفیفات کتاب نمایشگاه رضوی را خرید نسخه الکترونیک کتاب از سایت www.taaghche.com  عنوان کرد و افزود: خرید اینترنتی این آثار از سایت www.behnashr.com با تخفیف ۲۵ درصدی همراه با ارسال رایگان به همراه هدایای متبرک در دهه کرامت رضوی امکان‌پذیر است.

وی یادآور شد: کتاب‌های ارزشمند «امام رضا(ع) و زندگی»، «سیره علمی و عملی امام رضا(ع)‌»، «امام رضا(ع)‌، زندگی و اقتصاد»‌، «مهارت‌های زندگی در سیره رضوی‌»، «آهوانه‌ها»، «دعبل و زلفا»‌، «ضمانتنامه آهو»، «شفایافتگان»، «امام رضا(ع) در آثار دانشمندان اهل سنت‌»، «در سال‌های دور»، «‌نیایش‌های رضوی»، «رسم حضور»، «کبوترها و آهوها» و «‌با کبوترهای گنبد»، «موقف» و «اوسنه گوهرشاد»‌، « ماه غریب من»، «نشانه‌ها»‌، «راز آن بوی شگفت» و «‌بیدارم کن» و « اعترافات غلامان» از جمله آثار مهم این طرح در نمایشگاه کتاب رضوی است.

   http://bayanbox.ir/view/4901804249511124488/talar-koodak.gif

 

 

اصفهان نگین فیروزه ای جهان

شنبه 7 تیر 1399  2:44 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها