0

مبل استیل با کیفیت عالی را در 8 مرحله چگونه تشخیص دهیم؟[برای سال 1399]

 
moblsandali
moblsandali
کاربر جدید
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1399 
تعداد پست ها : 1
محل سکونت : تهران

مبل استیل با کیفیت عالی را در 8 مرحله چگونه تشخیص دهیم؟[برای سال 1399]

مبل استیل از مبل های می باشد که همه دوست دارند در مورد آن اطلاعات داشته باشند. حتما شما هم دوست دارید بهترین مبل را انتخاب کنید. باید هنگام نگاه کردن و نشستن روی مبل استیل احساس فوق العاده ای داشته باشید و از خرید خود لذت ببرید. بهترین استفاده ها را از مبل خود ببرید و هنگامی که آن را در بهترین ناحیه سالن پذیرایی خود می چینید در زیبایی و کارایی چیزی کم نداشته باشد. از مبل استیل همانطور که از نامش پیداست نمی توان مانند مبل راحتی استفاده کرد. در واقع باید بیشترین استفاده را هنگام پذیرایی از مهمان رسمی بر روی آنها داشته باشید. با این حال باید روی مبلمانی سرمایه گذاری کنید که بهترین کیفیت را داشته باشد و یا با عجله خرید نکنید و هزینه خانواده را صرف فقط زیبایی یا فقط مدل یک سرویس استیل نکنید. در زیر ما مرحله به مرحله شما را راهنمای می کنیم تا همه چیز را در مورد مبل استیل بدانید.

قدم اول) بررسی فضای خانه و جایی که می خواهید مبل استیل را قرار دهید

فضای منزل خود را در نظر بگیرید. از آنجایی که مبل استیل باید با فاصله چیده شود تا زیبای آن بهتر نمایان شود پس به فضای نسبتاً زیادی احتیاج دارید. در غیر این صورت اگر سرویس پر منبت و پشت بلند را انتخاب کنید این امر باعث می شود فضای داخلی کوچک  منزل شما دلگیر به نظر برسد و دیگران شما را شماتت کنند.

مبل استیل در سال جدید 

قدم دوم) انتخاب سبک مناسب خود

امروزه به قدری تنوع در مبل استیل زیاد است که باید خیلی با دقت خرید کنید. این بدان معنی نیست که هر مدلی را دوست دارید و با بودجه شما متناسب باشد را خریداری کنید. تصور  کنید یک سرویس استیل ۹ نفره مدرن کلاسیک با پارچه های مخمل و یک سرویس ناهار خوری ۱۲ نفره را در یک آپارتمان ۵۰ متری چیده اید. زشت و بی استفاده به نظر می‌رسد و  فضای زیادی را اشغال کرده است و زیبایی آن نیز به خوبی دیده نمی شود. در فضای کم در عین حال متحمل هزینه زیادی نیز شده اید بنابراین محتاط باشید و فضای سالن پذیرایی خود را نگاه کنید یعنی تمام وسایل دیگر را در نظر بگیرید تا چیزی را انتخاب کنید که به راحتی بتواند با فضای منزل هماهنگ شود.

مبل-استیل

قدم سوم) مواد به کار رفته در ساخت مبل استیل

اگر در منطقه زندگی می کنید که رطوبت هوا زیاد است باید از چوب گردو را انتخاب کنید زیرا موریانه نمی خورد و ترک بر نمی دارد. بنابراین قبل از انتخاب مبل استیل مواد را بررسی کنید. ما بهترین چوب گردو و پارچه را در تولید مبلمان به کار می بریم. مبل های تولیدی ما را می توانید از نزدیک نظاره گر باشید. ما هیچ وقت کیفیت را به دلیل پایین آمدن قیمت کاهش نمی‌دهیم.

قدم چهارم) مسیر حمل کردن مبل استیل به داخله منزل

حتماً مهم است که اندازه در و پنجره های خود را که از طریق آنها می خواهید مبل استیل را وارد منزل کنید بررسی کنید و اندازه بگیرید. اگر بعد از خرید سرویس استیل و یک سرمایه گذاری فراوان هنگام ورود به منزل در در ورودی به مشکل بخورید و اصلا حس خوبی نخواهید داشت و اگر آن را به زور بخواهید وارد منزل کنید آسیب فراوان خواهد دید و شما در آخر روی مبل خود در بیرون از منزل خواهید نشست که بسیار آزار دهنده است.

راهنمای مبل استیل

قدم پنجم) توجه به نور 

وقتی تصمیم گرفته اید یک سرویس استیل را آنلاین خریداری کنید مراقب باشید که در انتخاب رنگ پارچه به درستی تصمیم بگیرید. اگر در منزل زندگی می کنید که سالن پذیرایی شما کم نور است یا روحیه خودتان نور زیاد را نمی‌پسندد نباید از مبل های تیره استفاده کنید زیرا فضای تاریک سالم را دو برابر خواهد کرد. اگر نور سالن خود را به درستی تشخیص ندهید ممکن است اشتباهی تصمیم بگیرید. شما می توانید خیلی راحت مبل استیل منتخب خود را خریداری کنید اما آیا بررسی کرده که فضای سالن و نور داخلی از این مبلمان پشتیبانی می کند یا خیر ؟

قدم ششم) طرحی را انتخاب کنید که از مد نمی افتد

با توجه به الگو های زیبایی که  مدل های شیک دارند ممکن است بسیار چشم‌نواز به نظر برسند اما مطمئن شوید که مبلغی را انتخاب می کنید که در طولانی مدت بهترین دوام را خواهد داشت. طرح هایی که به زمان بستگی ندارند انتخاب مناسبی است که هرگز تا ده ها سال از مد نمی افتند و ماندگار هستند و می توانید بعد از مدتی برای تنوع فقط پارچه ها و کوسن ها را عوض کنید و روحیه بگیرید.

تولیدی مبل استیل

قدم هفتم) انتخاب پارچه و رنگ مناسب

از پارچه های گلدار درشت رنگی برای فضای کوچک استفاده نکنید چون محیط شما شلوغ به نظر می رسد.  مجسم کنید پارچه ای برای مبل استیل انتخاب کنید که با دیوارهای سالن پذیرایی هارمونی خاصی دارد. از رنگی استفاده کنید که به دیگر رنگ‌های وسایل منزل شما هماهنگی دارد. اگر از سبک خاصی پیروی می کنید حتماً از فروشنده سبک مدل انتخابی خود را بپرسید که بعدا دچار مشکل نشوید.

 قدم هشتم) بررسی کلی مبل استیل

 حتما از فروشنده بخواهید کلاف خشک ‌شده مبل استیل را برایتان فراهم کند. سعی کنید خرید خود را به آخر سال به تعویق نیندازید زیرا حجم کار گسترده می‌شود و امکان دارد از کیفیت کار کمی کاسته شود. البته ما برای دانش‌فنی شما عزیزان این آگاهی را در اختیارتان می گذاریم. در تولیدی مبل و صندلی در آبان و آذر ماه کارهای پر فروش استیل با چوب خشک کلاف و دپو می‌شوند تا در آخر سال با حجم سفارشات مشتریان عزیز با کمبود مواجه نشویم و از کیفیت مبل ها کاسته نشود.

 

دوشنبه 8 اردیبهشت 1399  9:44 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها