0

مراکز عرضه مایحتاج ضروری مردم تعطیل نمی‌شود

 
nazaninfatemeh
nazaninfatemeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 75091
محل سکونت : تهران

مراکز عرضه مایحتاج ضروری مردم تعطیل نمی‌شود

 
رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی ناجا به مردم اطمینان خاطر داد که مراکزی چون نانوایی‌ها، فروشگاه‌های عرضه مواد خوراکی و مایحتاج ضروری، تعطیل نمی‌شوند.

خبرگزاری مهر: رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی ناجا به مردم اطمینان خاطر داد که مراکزی چون نانوایی‌ها، فروشگاه‌های عرضه مواد خوراکی و مایحتاج ضروری، تعطیل نمی‌شوند.

سرهنگ صادق رضا دوست درباره دستور رئیس جمهور به وزیر کشور پیرامون تعطیلی بازارها، پاساژها و مراکز تجاری تا ۱۵ فرودین، اظهار داشت: پلیس نظارت بر اماکن عمومی ناجا به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در کشور، بر اساس وظایف و مأموریت‌های در صنوف و اماکن عمومی، اقدامات خود را دنبال و اجرایی می‌کند.

وی ادامه داد: واحدهایی چون نانوایی‌ها، سوپر مارکت ها، فروشگاه‌های عرضه مواد غذایی و خوراکی… که مایحتاج ضروری، مورد نیاز و اولیه مردم را عرضه می‌کنند، تعطیل نمی‌شوند و در اجرای دستور رئیس جمهور هم ملاک و معیار توجه به امکان تأمین نیازهای ضروری هم وطنان عزیز است و صرفاً مراکز تجاری، پاساژها و صنوفی است که اقلام ضروری عرضه نمی‌کنند، تعطیل می‌شوند و پلیس نیز بر مبنای مصوبه شورای تأمین استان‌ها و شهرستان‌ها این دستور را اجرایی می‌کند.

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی ناجا به مردم اطمینان خاطر داد که مراکزی که اقلام و مایحتاج ضروری و تغذیه‌ای عرضه می‌کنند، قطعاً تعطیل نمی‌شوند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: برابر بررسی‌های انجام شده میدانی، اکثر واحدهای صنفی از ارائه خدماتی که باعث تشدید شیوع بیماری کرونا می‌شود، خودداری و همراهی و همکاری خوبی را با پلیس و سایر دستگاه‌های مرتبط نظارتی دارند که قابل تقدیر و تشکر است.

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی ناجا با توصیه به هم وطنان که در راستای کاهش ترددها، تأمین مایحتاج ضروری را از "خرید روزانه" خارج کنند و هر چند روز یک بار اقدام به تأمین مایحتاج نمایند، تصریح کرد: هموطنان عزیزمان باید توجه داشته باشند که ناجا به طور مستمر بر فعالیت اصناف و کسبه نظارت دارد.

سرهنگ رضا دوست خاطرنشان کرد: ما همواره در کنار مردم هستیم و از کلیه شهروندان تقاضا داریم همانند گذشته با پلیس همراهی و همکاری لازم را داشته باشند و در صورت مشاهده هرگونه تخلفی در واحدهای صنفی و اماکن عمومی، مراتب را به شماره‌های ۱۹۷ و ۱۱۰ گزارش کنند.

از همه دل بریده ام،دلم اسیر یک نگاست،تمام آرزوی من زیارت امام رضـــــــــاست

شنبه 2 فروردین 1399  5:41 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها