استخدام مدرس دانشگاه غیرانتفاعی 99

 
edumoshaver
edumoshaver
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : مهر 1398 
تعداد پست ها : 158
محل سکونت : تهران

استخدام مدرس دانشگاه غیرانتفاعی 99

استخدام مدرس دانشگاه غیرانتفاعی 99

به دنبال انتشار اطلاعیه ای مبنی بر استخدام مدرس دانشگاه غیرانتفاعی 99 کلیه افراد داوطلب و متقاضی می توانند درخواست تدریس در دانشگاه غیرانتفاعی خود را در سامانه جذب حق التدریس دانشگاه غیرانتفاعی ارسال نمایند. پس از طی فرآیند ثبت درخواست در سامانه دانشگاه بررسی های لازم را برای پذیرش فرد به عمل می آید

 

داوطلبان مایل به ثبت نام توجه داشته باشند که ابتدا باید از شرایط استخدام استاد دانشگاه غیرانتفاعی مندرج در اطلاعیه مطلع باشند و سپس اقدامات لازم را جهت ثبت درخواست خود در سامانه انجام دهند. به مواردی که مغایر با شرایط در نظر گرفته شده باشد ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 

 

برای ثبت نام در سامانه جذب و اطلاع از شرایط استخدام مدرس دانشگاه غیرانتفاعی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9092305587 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

شرایط استخدام مدرس دانشگاه غیرانتفاعی 

استخدام مدرس دانشگاه غیرانتفاعی تحت داشتن شرایط و ضوابطی برای فرد متقاضی صورت می گیردشرایط استخدام استاد دانشگاه غیرانتفاعی در دو گروه شرایط عمومی و اختصاصی دسته بندی می گردند.

توجه به این شرایط برای هر فرد داوطلب تدریس در دانشگاه های غیرانتفاعی بسیار مهم است. در زیر اشاره ای هر چند مختصر به این شرایط استخدام استاد دانشگاه غیرانتفاعی برای شما عزیزان داریم.

شرایط عمومی استخدام مدرس دانشگاه غیرانتفاعی چیست؟

شرایط عمومی جذب استاد در این مؤسسه آموزش عالی از قرار زیر است:

. التزام متقاضی استخدام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

. عدم استخدام و فعالیت فرد در سایر دستگاه های دولتی به عنوان مستخدم پیمانی، ثابت و رسمی

. فرد متقاضی استخدام به هیچ وجه نباید منعی جهت استخدام در دستگاه های دولتی داشته باشد.

. برخورداری از سلامت کامل روح و جسم و داشتن توانمندی های لازم جهت احراز پست استادی

. عدم اعتیاد فرد متقاضی تدریس به مواد مخدر، انواع دخانیات و نداشتن سوء سابقه محکومیت جزائی مؤثر

. فرد متقاضی تدریس در دانشگاه غیرانتفاعی لزوماً باید تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران را دارا باشد.

. اعتقاد متقاضی و داوطلب تدریس به یکی از ادیان مصرح در قانون اساسی و یا دین مبین اسلام

 

  

شرایط اختصاصی استخدام مدرس دانشگاه غیرانتفاعی چیست؟

شرایط اختصاصی پذیرش استاد در این مؤسسه دانشگاهی از قرار زیر است:

. داشتن گواهی نامه کارشناسی ارشد برای متقاضی تدریس

. داشتن مدرک دکترای تخصصی و دکترا جهت فرد داوطلب تدریس

. فرد متقاضی باید مدارک تحصیلی اش را از دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی مورد تأیید وزارت علوم و تحقیقات و فناوری دریافت کرده باشد.

توجه داشته باشید که جذب استاد در این دانشگاه غیردولتی به صورت آزاد و مشروط به تأیید و جذب از طرف مراکز دانشگاهی غیرانتفاعی انجام می شود.

 

 

نحوه ارسال درخواست تدریس در دانشگاه غیرانتفاعی

نحوه ارسال درخواست تدریس در دانشگاه غیرانتفاعی به صورت اینترنتی و در سامانه دانشگاه مورد نظر انجام می شود.

به این ترتیب که فرد درخواست تدریس در دانشگاه غیرانتفاعی را در سایت خود دانشگاه از طریق تکمیل فرم و طی مراحلی به دانشگاه ارسال می کند.

جهت کسب اطلاع دقیق از سامانه جذب حق التدریس دانشگاه غیردولتی غیرانتفاعی و یا هیأت علمی با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

 

آیا معدل فرد متقاضی نیز در استخدام مدرس دانشگاه غیرانتفاعی اثر دارد؟

از جمله اصلی ترین و مهم ترین سوالاتی که ممکن است ذهن داوطلبان استخدام در دانشگاه غیرانتفاعی را به خود مشغول کند مسئله اثر معدل در استخدام علی الخصوص برای استخدام به عنوان هیأت علمی است.

در این میان، سوالات زیر مطرح می شوند:

. آیا برای استخدام مدرس دانشگاه غیرانتفاعیبه عنوان عضو هیأت علمی ضریبی جداگانه برای معدل کارشناسی ارشد و دکتری در نظر گرفته می شود؟

. آیا معیارها و ملاک های سنجش معدل فرد داوطلب و متقاضی در فراخوان استخدام مدرس دانشگاه غیرانتفاعی در هیأت علمی دانشگاه غیرانتفاعی با سال های قبل متفاوت است؟

برای یافتن پاسخ این سوالات مهم و اساسی و یا هر سوالی در این رابطه که ذهن شما را به خود مشغول کرده است با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

آیا در استخدام مدرس دانشگاه غیرانتفاعی موضوع سن نیز مطرح است؟

شاید برای شما به عنوان یکی از متقاضیان تدریس در دانشگاه غیرانتفاعی نیز این سوال مطرح شده باشد که آیا سن نیز یکی از ملاک های استخدام در این دانشگاه به عنوان مدرس است؟

آیا هر یک از اساتید دارای مدرک فوق لیسانس و یا دکتری باید در رنج خاصی خاصی جهت استخدام قرار داشته باشند؟ شرایط سنی جذب استاد به عنوان عضو هیأت علمی چیست؟

این ها سوالات بسیار مهمی است که بهتر است پیش از هر گونه اقدامی جهت تکمیل فرم استخدام در دانشگاهی غیرانتفاعی به عنوان مدرس پاسخ آن ها را پیدا کنید.

برای پیدا کردن پاسخ دقیق این سوالات و سوالاتی مشابه این ها می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

آیا از میزان حقوق دریافتی اساتید دانشگاه های غیرانتفاعی مطلع هستید؟

از دیگر سوالاتی که محال است قبل از پر کردن فرم استخدام مدرس دانشگاه غیرانتفاعی 99 به آن فکر نکنید سوال مربوط به میزان حقوق و دستمزد دریافتی به عنوان یک استاد است.

در مجموع، بحث مهم میزان درآمد دریافتی در هر ماه موضوعی است که در ابتدای شروع به اشتغال به هر کاری برای فرد متقاضی مطرح می شود.

اطلاع از این موضوع به دلیل بالا بودن مخارج زندگی علی الخصوص در شهرها و نیاز به داشتن درآمد کافی در هر ماه مسلماً برای شما بسیار مهم  و اساسی تلقی می شود.

برای اطلاع از میزان حقوق دریافتی اساتید دانشگاه غیرانتفاعی از جمله اساتید حق التدریسی و یا اعضاء هیأت علمی می توانید با مشاوران برجسته و خبره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید و اطلاعاتی را در این رابطه کسب کنید

 

 

خلاصه مقاله : در این مقاله قصد داشتیم تا راهنمایی های لازم را در ارتباط با استخدام مدرس دانشگاه آزاد و نحوه ثبت نام و شرایط و زمان ثبت نام ارائه دهیم . متقاضیان عزیز توجه داشته باشید که زمان ثبت نام را از دست ندهید چرا که ثبت نام به صورت اینترنتی بوده و در صورت بسته شدن سامانه هر گونه اقدام به صورت حضوری  بی پاسخ خواهد ماند .

 منبع : استخدام مدرس دانشگاه غیرانتفاعی

 

 

سه شنبه 1 بهمن 1398  1:41 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها