0

سامانه ثبت نام مدارس شاهد 99-1400

 
edumoshaver
edumoshaver
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1398 
تعداد پست ها : 321
محل سکونت : تهران

سامانه ثبت نام مدارس شاهد 99-1400

سامانه ثبت نام مدارس شاهد 99-1400

سامانه saja.medu.ir  برای دانش آموزانی که قصد ثبت نام در مدارس شاهد را دارند آغاز شد. متقاضیان عزیز جهت ثبت نام در مدارس شاهد بایستی ابتدا دفترچه مدارس شاهد را مطالعه نمایید و از تمامی شرایط و ضوابط ثبت نام مطلع شوید و در صورت دارا بودن شرایط اقدام به پر کردن فرم اطلاعات هویتی و تحصیلی نمایند.

Description: saja.medu.ir

saja.medu.ir – ورود به سامانه سجا ثبت نام مدارس شاهد 99-1400

Description: saja.medu.irsaja.medu.ir

سامانه ثبت نام شاهد 99-1400 به نشانی saja.medu.ir فعال شد و داوطلبان محترم می توانند جهت ثبت نام می توانند وارد سامانه پیش ثبت نام سجا مدارس شاهد به نشانی اینترنتی saja.medu.ir شده و ثبت نام خود را تکمیل نمایند و یا از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پیش شماره از ساعات 8 صبح الی 1 شب با شماره 9099072952 تماس بگیرند.

 

saja.medu.ir پیش ثبت نام سامانه سجا 99-1400

 ورود به سایت سجا – student.sajaa.medu.ir

 سامانه ثبت نام مدارس شاهد مقطع ششم به هفتم – saja.medu.ir

 سامانه ثبت نام مدارس شاهد مقطع نهم به دهم – saja.medu.ir

 سامانه ثبت نام مدارس شاهد مقطع اول ابتدایی و میان پایه – saja.medu.ir

 

دانش آموزان و اولیا محترم در صورت تمایل می توانند جهت دریافت راهنمایی برای ثبت نام در سامانه سجا – اطلاع از شرایط ثبت نام در سامانه سجا – saja.medu.ir از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید و یا وارد سایت رسمی سجا به نشانی saja.medu.ir شوند .

9099072952 (تماس از سراسر کشور) – 9092305587 ( استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

saja.medu.ir – شرایط ثبت نام در سایت سجا دانش آموزان شاهد و غیر شاهد

 

Description: ورود به سایت سجاورود به سایت سجا

 

مطابق اطلاعیه سامانه سجا – saja.medu.ir به اطلاع کلیه دانش آموزان و اولیا گرامی می رسانیم ثبت نام در مدارس شاهد در مقاطع هفتم – دهم و میان پایه آغاز شد و مطابق سنوات گذشته ثبت نام بدون آزمون از بین دانش آموزانی که دارای شرایط عمومی ثبت نام مدارس شاهد باشند صورت می گیرد ، از جمله شرایط مهم ثبت نام در سامانه سجا که می توان به آن اشاره کرد عبارتند از :

1 – کلیه دانش آموزانی که قصد ثبت نام در مدارس شاهد را دارند می بایست صلاحیت های لازم در زمینه اخلاق و رفتار را مطابق آئین نامه مدارس شاهد مندرج در سامانه saja.medu.ir را داشته باشند.

2 – تمامی دانش آموزانی که قصد ثبت نام دارند می بایست از لحاظ پوشش مطابق احکام اسلامی و آئین نامه مدارس شاهد باشند مخصوصا برای داوطلبان دختر پوشش کامل اسلامی التزام خواهد داشت.

3 – از دیگر شرایط مهم ثبت نام اقامت دانش آموز در محدوده مدارس شاهد است که با ورود به سایت سجا مدارس شاهد www.saja.medu.ir محدوده ها مشخص است .

تذکر : احراز شرایط مندرج در دفترچه ثبت نام مدارس شاهد در مورد دانش آموزان جهت ثبت نام و یا تحصیل در مدارس شاهد تماما به عهده شورای آموزشی و اعضای ستاد ثبت نام مدارس شاهد خواهد بود.

تبصره : به اطلاع همکاران محترم فرهنگی و یا بنیاد شهید و امور ایثارگران می رسانیم مطابق اطلاعیه مندرج در سامانه saja.medu.ir ثبت نام فرزندان ایشان در محدوده محل کار همکاران محترم به صورت موقت منعی نخواهد داشت.

 

دانش آموزان و اولیا گرامی جهت اطلاع از شهریه مدارس شاهد 99-1400 روی لینک مربوط کلیک کنید

 

saja.medu.ir – شرایط اختصاصی ثبت نام در سامانه سجا 99-1400

پیرو اطلاع رسانی ها و موارد مذکور در سامانه سجا به نشانی saja.medu.ir به اطلاع می رسانیم تمامی دانش آموزان ملزم به داشتن شرایط اختصاصی ثبت نام مدارس شاهد خواهند بود ، شرایط اختصاصی مندرج در سایت سجا بیشتر مربوط به شرایط علمی داوطلبان است و به شرح زیر خواهد بود :

 

saja.medu.ir – شرایط ثبت نام دانش آموزان شاهد

1 – ثبت نام دانش آموزان شاهد پس از ورود به سامانه سجا ( saja.medu.ir ) و تکمیل فرآیند ثبت نام قطعی می شود و این دسته از داوطلبان می بایست در زمان اعلام شده به مدارس قبولی مراجعه نموده و ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

2 – دانش آموزان شاهد پس از ورود به مدارس شاهد می بایست حد نصاب لازم را در دروس خود کسب نمایند تا بتوانند در این مدارس ادامه تحصیل دهند ضمنا در صورتی که دانش آموزی نتواند حد نصاب مورد نظر را برای ادامه تحصیل کسب کنند مدیر مدرسه موظف به شناسایی عوامل ضعف دانش آموز و بر طرف کردن آن در قالب کلاس های تقویتی و فوق برنامه خواهد بود.

3 – در صورتی که دانش آموز شاهدی که در این مدارس ثبت نام نموده دارای موارد انضباطی باشه و از آئین نامه مندرج در سامانه سجا – saja.medu.ir پیروی نکند مدیران مدارس می توانند موضوع را به صورت کتبی به واحد مشاوره مدارس شاهد ارسال نموده تا در مورد ایشان تصمیمات مربوطه اتخاذ شود.

تذکر مهم : با توجه به توضیحات مربوطه در سامانه سجا – saja.medu.ir لازم به ذکر است منظور از دانش آموزان شاهد فرزندان شهدا – آزادگان و جانبازان بالاتر از 50% می باشد.

 

ثبت نام در مدارس شاهد در همه پایه ها امکان پذیر خواهد بود جهت ثبت نام میان پایه شاهد 99 کلیک کنید

 

saja.medu.ir – شرایط ثبت نام دانش آموزان غیر شاهد در مدارس شاهد 99-1400

1 – احراز شرایط علمی دانش آموزان

2 – امتیاز دانش آموزان غیرشاهد برای ورود به مدارس شاهد با توجه به شرایط علمی آن ها محاسبه خواهد شد و به علاوه امتیازات موجود در دفترچه ثبت نام مدارس شاهد که در سامانه سجا قابل مشاهده است ، امتیاز نهایی دانش آموز را نشان خواهد داد.

3 – لازم به ذکر است کلیه مدارک لازم جهت ثبت نام بر احراز شرایط دانش آموز شاهد و غیر شاهد می بایست دارای مهر معتبر و تائیدیه از ستاد مرتبط داشته باشد.

4 – به اطلاع کلیه دانش آموزان متقاضی ورود به مقطع هفتم مدارس شاهد 99 در صورتی که این دانش آموزان فرزند جانباز 25% به بالا با داشتن حداکثر 3 درس خوب در کارنامه خود نیز می توانند در مدارس شاهد ثبت نام نمایند.

5 – به اطلاع کلیه اولیا محترم می رسانیم اگر دانش آموز شما دارای سطح علمی خوبی می باشد می توانید جهت ثبت نام تیزهوشان و یا ثبت نام آزمون نمونه دولتی اقدام نمایید جهت آشنایی با شرایط و ضوابط مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی با ما تماس بگیرید9092305587 ( استان تهران)

 

 

saja.medu.ir – امتیاز بندی سامانه سجا جهت ثبت نام 99-1400

با توجه به جدول امتیازات مندرج در سایت سجا به نشانی www.saja.medu.ir هر یک از دانش آموزانی که قصد ثبت نام مدارس شاهد را دارند دارای امتیاز مشخصی می باشند که در ثبت نام وی این امتیاز ها به صورت مستقیم تاثیر گذار خواهد بود و اولویت با کسانی خواهند بود که امتیاز آن ها بالاتز است.

با توجه به محدودیت های موجود و عدم امکان بیان امتیاز بندی مدارس شاهد موجود کلیه دانش آموزان و اولیا گرامی می توانند جهت ثبت نام مدارس شاهد از ورود به سایت سجا saja.medu.ir با مرکز مشاوره سامانه سجا تماس گرفته و تمام موضوعات در پیرامون ثبت نام و ورود به مدارس شاهد مطرح کنند.

لازم به ذکر است جهت ثبت نام تلفنی و پیش ثبت نام مدارس شاهد می توانید با شماره تماس 9099072952 تماس حاصل نمایید ساعات ثبت نام و پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل ضمنا تماس از سراسر کشور امکان پذیر خواهد بود.

 

جهت پیش ثبت نام سامانه سجا – saja.medu.ir از سراسر کشور  از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره ی زیر تماس بگیرید و یا وارد سایت سجا به نشانی saja.medu.ir شوید .

9099072952 تماس از سراسر کشور – 9092305587 تماس از استان تهران

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

Description: کانال پیش ثبت نام سامانه سجاکانال پیش ثبت نام سامانه سجا

مطالب مرتبط :

  • اعلام نتایج مدارس شاهد
  • سامانه ثبت نام دبیرستان البرز 99-1400
  • هزینه تحصیل در مدارس شاهد
  • سایت مدارس شاهد
  • student.sajaa.medu.ir
  • saja.medu.ir

خلاصه مقاله : در این مقاله قصد داشتیم تا شما را بانحوه ثبت نام در سامانه saja.medu.ir  آشنا کنیم و راهنمایی های لازم را در این زمینه ارائه دهیم. متقاضیان عزیز توجه داشته باشید که زمان ثبت نام را از دست ندهید چزا که ثبت نام فقط از طریق سامانه بوده و در صورت بسته شدن سامانه هر گونه اقدام به صورت حضوری بی پاسخ خواهد ماند .

منبع : irantahsil

یک شنبه 22 دی 1398  12:33 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها