اجرای طرح زمستانی پلیس در ۳۰ استان کشور

 
nazaninfatemeh
nazaninfatemeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 73064
محل سکونت : تهران

اجرای طرح زمستانی پلیس در ۳۰ استان کشور

 
رییس پلیس راهور ناجا از اجرای طرح زمستانی در ۳۰ استان کشور با حضور بیش از ۲۰ هزار تیم خودرویی و موتوری خبر داد.

خبرگزاری ایلنا: رییس پلیس راهور ناجا از اجرای طرح زمستانی در ۳۰ استان کشور با حضور بیش از ۲۰ هزار تیم خودرویی و موتوری خبر داد.

«سردار کمال هادیانفر» رییس پلیس راهور ناجا در رزمایش طرح زمستان پلیس که صبح امروز چهارشنبه در دانشگاه علوم انتظامی امین برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه بیش از ۱۷ هزار جانباخته ضرورت همکاری همه دستگاه در طرح‌های فصلی را امری اجتناب ناپذیر می‌کند، اظهار داشت: پیشگیری، پیش بینی و رسیدگی به حوادث از وظایف همه دستگاه‌ها است.

او به طرح‌ نوروزی اشاره کرد و گفت: در طرح نوروزی ۱۰۷ هزار نفر از هفت سازمان حضوری فعال داشتند، همچنین در این طرح نوروزی بیش از ۱۷ درصد کاهش تصادفات داشتیم.

وی خاطرنشان کرد: در تصادفات ۵۱ درصد جانباختگان در سر صحنه، شش درصد در طول مسیر و ۴۳ درصد در بیمارستان‌های جان خود را از دست می‌دهند.

رییس پلیس راهور ناجا تصریح کرد: طرح زمستانی در ۳۰ استان کشور، ۱۱۲ گردنه با استقرار ۱۱۸ تیم در گردنه‌های و همچنین بیش از ۲۰ هزار تیم خودرویی و موتوری برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه یکی از اولویت‌های پلیس رسیدن به پلیس هوشمند است، گفت: پلت فرم جدید مدیریت حوادث اجرا خواهد شد.

هادیانفر خاطرنشان کرد: ما به پشتیبانی دولت درخصوص توسعه و نوسازی ناوگان نیازمندیم و همچنین امیدوارم خودروسازان تولید خودروهای ناایمن را متوقف کنند و خودرو ارزان اما ایمن در اختیار مردم قراردهند.

از همه دل بریده ام،دلم اسیر یک نگاست،تمام آرزوی من زیارت امام رضـــــــــاست

جمعه 22 آذر 1398  10:20 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها