معرفی کتاب :۲۸ اشتباه والدین در تربیت فرزندان

 
hosinsaeidi
hosinsaeidi
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1394 
تعداد پست ها : 5652
محل سکونت : کرمانشاه

معرفی کتاب :۲۸ اشتباه والدین در تربیت فرزندان

انتشار کتاب «28 اشتباه والدین در تربیت فرزندان»

«28 اشتباه والدین در تربیت فرزندان» توسط انتشارات به نشر منتشر شد

انتشار کتاب «28 اشتباه والدین در تربیت فرزندان»به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ؛ انتشارات آستان قدس رضوی برای نخسین بار کتاب «28 اشتباه والدین در تربیت فرزندان» را منتشر و در دسترس عموم علاقه مندان قرار داد.
به گزارش روابط عمومی به نشر، این کتاب که تلاش دارد رفتارهای صحیح تربیتی را جایگزین رفتارهای غلط کند، طی 28 فصل، 28 اشتباه متداول تربیتی از جمله دروغ گفتن، منفی نگری، مقایسه کردن، زورگویی، سرزنش کردن و بی وفایی به عهد را معرفی، بررسی و راهکارهای صحیح جایگزین آن ها را معرفی می کند.
این کتاب به والدین می آموزد که استرس های خود را درباره نقش والدینیشان کنترل کنند و در قدم اول به خودشناسی بپردازند چراکه تناقض در فکر، احساس و رفتار والدین در فرایند فرزندپروری بیشترین آسیب ها را برای کودک به دنبال دارد.
این کتاب که برای نخستین بار توسط انتشارات آستان قدس رضوی به چاپ رسیده، در قطع رقعی و شمارگان یک هزار و 500 نسخه با قیمت 50.000 ریال در دسترس عموم قرار دارد.
علاقه مندان به تهیه کتاب «28 اشتباه والدین در تربیت فرزندان» می توانند به نشانی اینترنتی www.behnashr.com و یا فروشگاه های سطح شهر مشهد و نمايندگي های سراسر کشور مراجعه کرده و یا از طریق سامانه پیامکی به شماره 30003209 با این انتشارات تماس برقرار کنند.

دوشنبه 11 آذر 1398  9:31 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها