مشاهده نتایج دانشگاه آزاد azmoon.net

 
edumoshaver
edumoshaver
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : مهر 1398 
تعداد پست ها : 60
محل سکونت : تهران

مشاهده نتایج دانشگاه آزاد azmoon.net

مشاهده نتایج دانشگاه آزاد azmoon.net

داوطلبینی که در دانشگاه آزاد شرکت نمودند میتوانند از طریق سامانه azmoon.net  نتایج ثبت نام را مشاهده نمایند.  متقاضیان عزیز همانطور که ثبت نام دانشگاه آزاد از طریق سامانه انجام میگیرد نتایج دانشگاه آزاد نیز از طریق سامانه است که میتوانید با ورود به سامانه azmoon.net در مقاطع مختلق کاردانی و کارشناسی اقدام به مشاهده نمایند.

 

ثبت نام بدون کنکور مقطع کاردانی دانشگاه آزاد

 

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد به دو دسته ثبت نام کاردانی پیوسته و ثبت نام کاردانی ناپیوسته تقسیم می‌شود . داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم می باشند می توانند در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد شرکت نمایند . ثبت نام در این مقطع دارای محدودیت هایی برای انتخاب رشته تحصیلی در دانشگاه است که به داوطلبان توصیه می نماییم که با مطالعه شرایط و ضوابط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد که در دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بدان اشاره شده است با آگاهی کامل ثبت نام خود را انجام دهند .  همچنین داوطلبانی که دارای مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک دیپلم چهار ساله نظام قدیم و یا همچنین مدرک دیپلم نظام جدید می باشند می توانند در مقطع کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد ثبت نام نمایند .  همچنین اگر داوطلبی دارای مدرک کاردانی (فوق دیپلم) باشد می تواند با رعایت ضوابط مربوط به نظام وظیفه در مقطع کاردانی ناپیوسته ثبت نام نماید.

 

کلیه داوطلبان گرامی می توانند جهت اطلاع اسامی پذیرفته شدگان و اطلاع از نتایج از طریق سیستم اعلام نتایج دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.net اقدام نمایند و یا از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرند

تماس با شماره 9099072952 از کل کشور

تماس با شماره 9092305587 از استان تهران

پاسخگویی 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

زمان و مدارک لازم برای ثبت نام حضوری در دانشگاه محل پذیرش 

همان طور که گفته شد دانشگاه آزاد در دو مقطع کاردانی و کارشناسی به صورت بدون آزمون دانشجو می پذیرد. داوطلبان پس از دریافت نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه یا مهر ماه، در صورت پذیرفته شدن باید برای ارائه مدارک مورد نیاز و تکمیل فرآیند ثبت نام حضوری به دانشگاه محل پذیرش خود مراجعه نمایند. ما در ادامه برای آگاهی بیشتر شما به معرفی مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام حضوری پرداخته ایم.

 

مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی

 

 • دیپلم در یکی از شاخه های فنی و حرفه ای یا کاردانش یا دیپلم سه ساله متوسـطه نظـری یـا دیـپلم کامل چهار ساله نظام قدیم متوسطه و ریز نمرات آن (کاردانی پیوسته)
 • دیپلم کامل نظام قدیم متوسطه یا گواهی پایـان دوره پیش دانشگاهی نظام جدید متوسطه و ریز نمرات آن الزامی است. (کاردانی ناپیوسته)
 • اصل و دو برگ کپی از شناسنامه
 • اصل و دو برگ کپی از کارت ملی
 • کارت پایان خدمت یا معافیت (دائم یا موقت)
 • 12 قطعه عکس پرسنلی

مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی

 

 • اصل دیپلم کامل یا اصل گواهی پایان تحصیلات نظام قدیم متوسطه ، اصل گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی و یا اصل دیپلم کامل یا اصل گواهی قبولی پایان تحصیلات نظام جدید متوسطه به همراه کپی آن ها
 • اصل مدرک کاردانی و ریز نمرات آن (کارشناسی ناپیوسته)
 • اصل شناسنامه و دو برگ کپی از تمام صفحات آن
 • اصل و یک نسخه کپی از کارت ملی
 • 6 قطعه عکس پرسنلی 3*4 تمام رخ و مربوط به سال جاری (برای مشمولین 12 قطعه)
 • اصل و دو برگ کپی از مدرک مشخص کننده وضعیت خدمت وظیفه عمومی پذیرفته شدگان مرد و تکمیل و ارائه فرم درخواست ثبت نام
 • ارائه گواهی موافقت و معرفی سازمان مربوطه برای شاغلین نیروهای نظامی و انتظامی جمهوری اسلامی ایران
 • ارائه موافقت نامه رسمی از وزارت خانه یا سازمان مربوطه برای مشمولان دیپلمه ای که با استفاده از تعهدات خدمتی وزارت خانه ها و سازمان های دولتی ، از خدمت دوره ضرورت معاف شده و معافیت آن ها پس از انجام تعهد ، صادر می گردد.

آن دسته از داوطلبان که به عنوان سرباز معلم به خدمت وظیفه عمومی مشغول به فعالیت هستند ، به منظور ثبت نام لازم است با مجوز عمومی از خدمت ترخیص شوند.

 

خلاصه مقاله : در این مقاله قصد داشتیم تا شما را با نحوه مشاهده اعلام نتایح دانشگاه آزاد آشنا کنیم. متقاضیان عزیز توجه داشته که فقط از طریق سامانه میتوانید اقدام به مشاهده نتایج نمایید.

منبع : azmoon.net

یک شنبه 3 آذر 1398  12:23 PM
تشکرات از این پست
eksirman
eksirman
کاربر جدید
تاریخ عضویت : آبان 1398 
تعداد پست ها : 6
محل سکونت : البرز
پنج شنبه 14 آذر 1398  7:23 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها