اجرای طرح «نذر طبیعت» در لامرد

 
zahra_53
zahra_53
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 24542
محل سکونت : اصفهان

اجرای طرح «نذر طبیعت» در لامرد

 

«نذر طبیعت» با استقبال بسیار خوب شهروندان لامردی مواجه بوده است.

اجرای طرح «نذر طبیعت» در لامرد

یک فعال محیط زیست لامرد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در لامرد، اظهار داشت: با اقدامات بسیار خوبی که درزمینهٔ حیات‌وحش با همکاری دیگر دوستان در انجمن انجام دادیم، توانستیم 100 حامی در حمایت از حیات‌وحش شهرستان لامرد جذب کنیم.

 امیرحسن‌زاده افزود: همچنین صندوق‌هایی با عنوان نذر طبیعت، کمک‌های کوچک برای حفاظت از حیات‌وحش بی‌پناه در سطح مغازه‌های لامرد توزیع‌شده است که با استقبال خوبی همراه بوده است.

این فعال محیط‌زیست با اعلام اینکه از بهمن‌ماه سال گذشته 8 قرق بان در کوه تابناک توسط انجمن حمایت از حیات‌وحش تابناک فعالیت دارند، گفت: فقط 2 نفر از قرق بانان با کمک‌های مردمی که انجام می‌شود، حقوق دریافت می‌کنند.

حسن‌زاده اضافه کرد: نیازمند افزایش تجهیزات قرق بانان ازجمله دوربین‌های دید در شب هستیم.

وی خاطرنشان کرد: ازجمله اهداف مهم ما فرهنگ‌سازی درزمینهٔ حیات‌وحش است و در مدت فعالیت انجمن حیات‌وحش تابناک، شکار در این کوه کاهش چشم‌گیری داشته است.

حسن‌زاده در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه در حفظ طبیعت و محیط‌زیست همه باید تلاش کنند گفت: طبیعت و محیط‌زیست متعلق به همه مردم است و باید این نعمت به نسل‌های آینده هم داده شود.

 این فعال محیط‌زیست ادامه داد: آحاد مردم با پرداخت 10 هزار تومان در هرماه می‌توانند حامی حیات‌وحش شهرستان لامرد باشند.

وی همچنین خود از دفتر امام‌جمعه، ریاست دادگستری، فرمانداری، منطقه عملیاتی پارسیان (تابناک)، ادارات محیط‌زیست و منابع طبیعی و آحاد مردم در راستای حمایت از حیات‌وحش و فعالیت‌های محیط زیستی تشکر کرد.

   http://bayanbox.ir/view/4901804249511124488/talar-koodak.gif

 

 

اصفهان نگین فیروزه ای جهان

پنج شنبه 30 آبان 1398  8:10 PM
تشکرات از این پست
mohammad_43
دسترسی سریع به انجمن ها