0

احترام به امام زمان (عج) از داخل قبر + عکس

 
nazaninfatemeh
nazaninfatemeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 78405
محل سکونت : تهران

احترام به امام زمان (عج) از داخل قبر + عکس

پاسدار شهید احمد خادم الحسینی در سال ١٣٣٢ در شیراز متولد شد.

 

احترام به امام زمان (عج) از داخل قبر + عکس

در شهر شیراز در دوران دفاع مقدس به هنگام تشییع و تدفین شهدا رسم بر این بود که علمای برجسته شهر و ائمه جماعات دوشادوش مردم در مراسم شرکت می کردند و در پایان مراسم تشییع، مسؤولیت تلقین شهدا را برعهده می گرفتند.

از نماینده امام و امام جمعه محترم شیراز شنیدم: «پس از عملیات بیت المقدس که منجر به فتح خرمشهر گردید عده ای از شهدایی را که در این عملیات به شهادت رسیده بودند به شیراز آوردند. جمعیت زیادی از مردم در این مراسم تشییع حضور یافته بودند که در میان آنها علمای شهر دیده می شدند.

اجساد مطهر شهدا در میان حزن و اندوه فراوان مردم بر دستهای آنان تا "دارالرحمه" شیراز تشییع گردید و پیکرهای مطهر شهدا در آنار قبرهایی که از قبل آماده شده بود، قرار گرفت.

در شیراز رسم بر این بود که علمای شهر بخصوص روحانیونی که از لحاظ سنی و موقعیت اجتماعی از دیگران ممتازتر بودند مسؤولیت تلقین شهدا را برعهده می گرفتند. حجة الاسلام و المسلمین طوبائی از روحانیون شهر که امام جماعت مسجد کوشک عباسعلی شیراز بود برای من نقل می کرد: شب قبل که برای نماز شب برخاستم مسائلی برایم پیش آمد که دانستم فردا با امری عجیب مواجه می شوم.


وقتی وارد قبر شدم تا تلقین شهید مورد نظر را انجام دهم، به محض ورود به قبر در چهره شهید حالت تبسمی احساس کردم و فهمیدم با صحنه ای غیر طبیعی روبرو هستم. وقتی خم شدم و تلقین شهید را آغاز کردم، به محض اینکه به اسم مبارک امام زمان(عج) رسیدم مشاهده کردم جان به بدن این شهید مراجعت کرد، چون شهید به احترام امام زمان(عج) سرش را خم کرد، به نحوی که سر او تا روی سینه خم شد و دوباره به حالت اولیه برگشت.

احمد خادم الحسینی در ۲۲ اردیبهشت ماه ۱۳۶۱  و در عملیات بیت المقدس (خرمشهر - ام الرصاص ) به شهادت رسید.

وصیت نامه این شهید چنین است:

بسمه تعالی

با یاد خدا وبا درود بی پایان به تمام پیامبران بزرگ اسلام وهمچنین با سلام به سرور شهیدان حسین ابن علی (ع ) وبا درود به تمام شهیدانی که درراه خدا جان نثارکردند ،اینجانب احمد خادم الحسینی اعزامی ازشیرازبه تاریخ ۱۰/۲/۶۱ وصیت خودرا آغاز می کنم :ولا تحسبن الذین قتلو فی سبیل الله امواتا بل احیاءعندربهم یرزقون‌مپنداریدآنهایی که درراه خدا کشته می شوند مرده اند بلکه آنها زنده اند ودرنزد خدا روزی دریافت می کنند . برادران عزیزمسلمان وهمینطور خواهران گرامی مسلمان ازشما خواهانم که امام عزیزمان حضرت آیت الله خمینی را تنهامگذارید وپیروی کنید ایشان ویاران ایشان را خداوند همگی شما ها را برای اسلام حفظ فرماید ای‌ ملت مسلمان‌ جهان‌ نگذارید کافران ومنافقان برشما تسلط پیدا کنند امام درباره شما ها فرمودند : ای دریای انسانها بپاخیزید اینجانب شرمنده هستم که نتوانستم خدمتی که باید به جهان اسلام می کردم و نکردم . ازبرادان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خواستارم نگذارید اشخاص منحرف بداخل شما نفوذ کنند یا سرپرست شما شوند وهر کار که رأیشان بود بکنند .دایما بیدارباشید وکوششتان براین باشد که این انقلاب روز بروز گسترده تر گردد وبرادران باافکاراسلامیشان وعملشان به این حرکت سرعت بخشند . درضمن حفظ کنید بال‌ و پرهای امام عزیز و ولایت فقیه را ازهر تعرضی . نگذارید این ثمره خون شهیدان وثمره های این انقلاب را کافران ومنافقان ازما بگیرند برادران اگر ما شهیدان واسلام را دوست می دارید ،گوش کنید وبه حرفهای وعملمان عمل کنید . سفارش می کنم بالای سرقبرم ،دورعکسم ،عکس شهیدانی چون آیت ا... مظلوم دکتربهشتی و آقای رجائی و باهنر آیت الله سید عبدالحسین دستغیب و آیت الله شهید مدنی ودیگر شهیدان ازهفتادودوتن بگذارند . به خانواده ام : ازمادر ،پدر،همسر، فرزند ،خواهر، برادران وتمام واقوام خواستارم ضمن اینکه به هیچ عنوان راضی نیستم برایم گریه کنید اگر خواستید ،برای مظلومی حسین ابن علی (ع) ویارانش گریه کنید ،اشکال ندارد ، این هم با صدای خیلی ملایم سعی کنید .نمازهایتان را سروقت بخوانید .برای پیروزی اسلام دعا کنید وازشما می خواهم هیچگاه حتی برای لحظه ای امام را تنهانگذارید .فرزندانم را طوری تربیت کنید که درسن پانزده سالگی تمام مسایل شرعی خودشان را بلد باشند ودراین سن بتوانند قران را بخوانند وطوری تربیت شوند که آگاهانه چون خودم طالب شهادت باشند . ازهمسر ومادر وپدرگرامیم کاملا راضی هستم هرگونه محبت که می دانید به همسر و فرزندم داشته باشید اگر فرزند آینده دختر یا پسر بود اورا خیلی احترام بگذارید ،اینجانب ممکن است جسما در بین شما نباشم‌ اما روحم دایما با شماست. ازهمسرم خواستارم اگردوست‌ داشت ،راضیم‌ پس ازدنیا آوردن فرزندم با هرمسلمان ومتعهد و با ایمانی ازدواج کند . ازخدا برای آمرزش گناهانم طلب مغفرت کنید .برادران باز سفارش می‌کنم ‌امام و آنهایی که بال وپر ایشانند تنها نگذارید واین اشخاص را مثل جان‌حفظ‌ کنید کوشش کنید روزبروز برتقوایتان‌ افزوده گردد. ازخداوند پیروزی اسلام وطول عمرامام وکسانیکه ایشان ‌را پیروی می‌کنند توفیق خدمت بیشتر را خواستارم . دوستدار ودعا گوی همه مسلمین ،احمد خادم الحسینی .

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی برای حفظ اسلام ،برای حفظ قران ، خمینی را نگهدار .


منبع:

مشرق

عقیق

شنبه 25 آبان 1398  11:13 PM
تشکرات از این پست
ravabet_rasekhoon fatemeh_75 ali_81 mansoor67 majid68 victoryone khaliln shakar14 hamed743
mansoor67
mansoor67
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1388 
تعداد پست ها : 2899
محل سکونت : اصفهان

پاسخ به:احترام به امام زمان (عج) از داخل قبر + عکس

یاد مهدی شور شیدا در دل است

درک این معنی بدانید مشکل است

عشق خواهدمهروعرفان درمرام

تا ببیند عاشقی  گل مــایل است

فی البداهه: منصور مقدم 29/8/1398

چهارشنبه 29 آبان 1398  4:30 PM
تشکرات از این پست
victoryone nazaninfatemeh ravabet_rasekhoon
khaliln
khaliln
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : آذر 1390 
تعداد پست ها : 1568
محل سکونت : آذربایجان شرقی

پاسخ به:احترام به امام زمان (عج) از داخل قبر + عکس

شهدابزرگوار از همه جا می توانند با امام زمان (عج )تماس داشته باشند وهر کجا هم باشند به امامشان احترام می گزارند.تعجیل در ظهور  آقا یمان (عج ) صلوات

شنبه 2 آذر 1398  8:44 PM
تشکرات از این پست
ravabet_rasekhoon nazaninfatemeh
oskoui
oskoui
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1394 
تعداد پست ها : 2920
محل سکونت : آذربایجان شرقی

پاسخ به:احترام به امام زمان (عج) از داخل قبر + عکس

اللهم صل علی محمد و آل محمد...

«آذربایجان، سرِ ایران است»

S.D.Oskoui

 

شنبه 16 آذر 1398  4:14 PM
تشکرات از این پست
nazaninfatemeh
tanhayi313
tanhayi313
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 4
یک شنبه 17 آذر 1398  9:02 PM
تشکرات از این پست
nazaninfatemeh
fa1379
fa1379
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : بهمن 1397 
تعداد پست ها : 33
محل سکونت : زنجان

پاسخ به:احترام به امام زمان (عج) از داخل قبر + عکس

خدارحمت کند  شهدا را و سلام برشهدا ی که جان خودرا برای دفاع از اسلام تقدیم اسلام کردند روحشان شاد 

سه شنبه 19 آذر 1398  10:22 AM
تشکرات از این پست
nazaninfatemeh
دسترسی سریع به انجمن ها