استقبال بحرین از اعزام نظامیان آمریکایی بیشتر به عربستان سعودی

 
victoryone
victoryone
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 5107
محل سکونت : خوزستان

استقبال بحرین از اعزام نظامیان آمریکایی بیشتر به عربستان سعودی

به گزارش «شیعه نیوز»، دولت بحرین در بیانیه‌ای از اعزام تعداد بیشتر نظامیان و تجهیزات دفاعی آمریکا به عربستان سعودی استقبال کرد.

بحرین ضمن استقبال از اعزام بیشتر نظامیان و تجهیزات دفاعی آمریکایی به عربستان سعودی، تأکید کرد که «این گام استراتژیک بیانگر تلاش‌های مستمر و بی‌وقفه عربستان به عنوان ستون امنیت و ثبات منطقه است».

بحرین همچنین از رویکردهای «سلمان بن عبدالعزیز» شاه سعودی و «محمد بن سلمان» ولی‌عهد این کشور برای استقبال از اعزام نظامیان آمریکایی بیشتر به عربستان سعودی حمایت کرد و آن را در راستای اقدام مشترک بین عربستان و آمریکا برشمرد.

طبق گزارش شفقنا به نقل از فارس، در این بیانیه بر موضع ثابت بحرین در حمایت از تمامی طرح‌های سعودی تأکید و از پایبندی آمریکا به همکاری با متحدان خود در منطقه به منظور آنچه برقراری صلح و ثبات و امنیت خوانده شد، قدردانی شده است.

روز شنبه(دیروز) یک منبع مسئول در وزارت دفاع عربستان سعودی اعلام کرد که بنا به دستور پادشاه و ولی‌عهد سعودی و با توجه به پیوندهای تاریخی و شراکت مستحکم بین عربستان و آمریکا، تصمیم گرفته شد از اعزام نظامیان و تجهیزات دفاعی آمریکایی بیشتر به عربستان استقبال کنیم.

وی افزود که «این اقدام در راستای اقدام مشترک عربستان و آمریکا به منظور حفظ امنیت منطقه‌ای و مقابله با هر گونه تلاشی علیه ثبات منطقه و اقتصاد جهانی صورت می‌گیرد.»

دوشنبه 29 مهر 1398  1:05 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها