0

سقف روف گاردن

 
abiane
abiane
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : مرداد 1398 
تعداد پست ها : 161

سقف روف گاردن

این روزها شاهد ایجاد فضای سبز، کاشت گل و گیاه روی پشت بام ساختمان ها هستیم که روز به روز در حال افزایش هستند که به این فضا روف گاردن می گویند. روف گاردن در لغت به معنی بام سبز است. ساخت بام سبز و یا همان روف گاردن در پشت بام هر ساختمان مثل خانه های مسکونی، بیمارستان ها و.... قابل اجرا است.

مزایای روف گاردن نسبت به پشت بام های قدیمی:

1-کمک به محیط زیست

2- ایجاد هوای پاک تر

3- ایجاد محیطی برای دورهمی های خانوادگی و دوستانه

در این محیطها بسته به استفاده ای که قرار است از آن صورت بگیرد باید فضایی را که برای چیدمان میز و صندلی فراهم کنیم. با توجه به این که این چیدمان به صورت دائمی در پشت بام قرار دارد لازم است آن قسمت را مسقف کنیم. سقف روف گاردن هم نقش سایبان و هم از بارش باران بر روی وسایل جلوگیری می کند در این صورت ساخت و نصب سقف روف گاردن بسیار لازم و ضروری است.

گروه پوشش ساز با استفاده از تیم ماهر و باتجربه خود در به کارگیری متریال و مواد اولیه درجه یک مطابق با استاندارد های روز دنیا جهت ساخت و نصب سقف روف گاردن، نورگیر حبابی ، نورگیر سقفی و... آماده خدمت رسانی به مشتریان خود می باشد.

نورگیر سقفی-سقف روف گاردن

ویژگی های سقف روف گاردن

1-سقف روف گاردن در مقابل وزش باد و طوفان مقاوم است.
2-در برابر برف و باران آب بندی می شوند.
3-مقاومت در برابر سرما و گرما
4-ضد گرد و غبار بودن
5-عایق بودن در برابر رطوبت از ویژگی های دیگر سقف روف گاردن است.

نورگیر سقفی-سقف روف گاردن

سقف روف گاردن و مزایای آن

همان طور که پیش تر گفته شد ساخت سقف روف گاردن امر بسیار مهمی در این محیط اجرایی است که مزایای بسیاری را شامل می شود. از جمله این مزایا می توان به موارد زیر اشاره کرد :

با ایجاد سایه در طول روز سبب می شود تا با وجود تابش آفتاب در روز نیز بتوانیم از این محیط استفاده کنیم.
با این که این سقف ها بسته به جنس شان می توانند نور را از خود عبور دهند ولی با این حال از تابش مستقیم نور خورشید جلوگیری می کنند و برای استفاده از نور می توان از تابش مستقیم نور خورشید در امان بود.
سقف روف گاردن از خیس شدن محیط و وسایل در هوای بارانی جلوگیری می کند.
مانع از گرد و غبارگرفتن محیط و وسایل می شود.
فضای روف گاردن در شرایط برفی و بارانی قابل استفاده است.
قابلیت استفاده از محیط در تمام فصول سال و در هوای سرد زمستان و گرم تابستان

 

نورگیر سقفی-سقف روف گاردن

سقف روف گاردن متحرک

این سقف ها به صورت متحرک و کنترلی قابل اجرا هستند. بسته به نوع استفاده در محل و شکل طراحی محیط می توانید از سقف روف گاردن متحرک در پشت بام خود استفاده کنید. به طوری که در مواقع دلخواه می توان با استفاده از ریموت کنترل سقف را کنار زد و از فضای باز و بدون سقف بهره مند شوید،به همین شکل در صورت استفاده می توانید سقف را باز کنید.

در کل شرط اول برای مسقف کردن روف گاردن و یا هر فضای دیگری در ساختمان انتخاب یک تیم تولیدکننده و اجرایی ماهر است. تیم پوشش ساز با سال ها تجربه در زمینه تولید و نصب انواع نورگیر سقفی و نورگیر حبابی بهترین گزینه برای اجرای سقف پاسیو، سقف استخر، سقف پارکینگ و روف گاردن و هر جایی که قصد مسقف کردن و پوشاندن آن را دارید می توانید از خدماتشان استفاده نمایید.و در صورت نیاز می توانید در ابتدای کار برای اطلاع از شرایط و قیمت ها به صفحه تماس با ما مراجعه کرده و با مشاوران مجرب پوشش ساز در ارتباط باشید. بعد از آن با خیالی آسوده طراحی، تولید و نصب پروژه های خود را به مهندسین ما بسپارید.

شنبه 13 مهر 1398  3:50 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها