0

دعوت اتحاديه‌هاي صنفي اردن از مردم براي برگزاري تحصن

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

دعوت اتحاديه‌هاي صنفي اردن از مردم براي برگزاري تحصن

89/10/24 - 13:43
شماره:8910240366
نسخه چاپي ارسال به دوستان
در اعتراض به سياست‌هاي اقتصادي دولت صورت گرفت؛
دعوت اتحاديه‌هاي صنفي اردن از مردم براي برگزاري تحصن

خبرگزاري فارس: اتحاديه‌هاي صنفي اردن در اعتراض به سياست هاي اقتصادي دولت و افزايش فقر و بيكاري، شهروندان را به تحصن در برابر پارلمان دعوت كردند.

اتحاديه‌هاي صنفي اردن با صدور بيانيه‌اي كه يك نسخه از آن در اختيار خبرگزاري فارس قرار گرفت، از تمامي احزاب و شهروندان اردني خواست تا روز يكشنبه در اعتراض به وضعيت سخت معيشتي شهروندان در برابر پارلمان اين كشور تحصن كنند.

در اين بيانيه آمده است: سياست‌هاي اقتصادي دولت و نحوه اداره كشور سبب به وجود آمدن فقر، بيكاري و تشنج در كشور شده است و هيچكس نمي‌داند كه دولت با اقدامات خود، كشور را به كجا خواهد برد.

اين بيانيه مي افزايد: اكنون وقت آن فرا رسيده است كه مشكلات كشور را حل كنيم و اصلاحات اقتصادي و سياسي انجام دهيم و اين كار فقط از طريق گوش دادن به حرف ملت و شركت دادن آنها در تصميم گيري‌هاي مهم جامعه امكانپذير خواهد بود.

در پايان از اين بيانيه ضمن تاكيد بر اينكه تا زمان انجام اصلاحات واقعي در كشور، اتحاديه‌هاي صنفي به اعتراضات خود ادامه مي دهد، از تمامي شهروندان، احزاب، گروه‏ها و جناح‌هاي اردن خواسته شده كه در تحصن روز يكشنبه حضور يابند.

اتحاديه‌هاي صنفي اردن از بزرگ‌ترين طيف‏هاي مخالف دولت اين كشور مي‌باشد كه همواره سياست‌هاي ضد صهيونيستي را در دستور كار خود قرار داده و خواستار لغو پيمان صلح اردن و رژيم صهيونيستي(موسوم به وادي عربه) و قطع رابطه با اين رژيم شده است.

 
 
جمعه 24 دی 1389  3:20 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها