پیکر فردِ مفقود در ارتفاعات آرادان پیدا شد

 
nazaninfatemeh
nazaninfatemeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 70344
محل سکونت : تهران

پیکر فردِ مفقود در ارتفاعات آرادان پیدا شد

 
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان گفت: پیکر فرد مفقودشده در ارتفاعات آرادان پس از پنج روز پیدا شد.

خبرگزاری فارس: مظفر محمدخانی، مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان روز پنج شنبه بیان کرد:‌ تلاش امدادگران برای یافتن پیکر فرد مفقود که با سقوط از صخره جان خود را از دست داده بود، در ارتفاعات شمشیرکوه روستای رامه بالا شهرستان آرادان به دلیل سخت گذر بودن و وسعت منطقه پنج روز به طول انجامید.

وی اظهار کرد: با اعلام این حادثه در ساعت 18:30 روز ۱۵ شهریور به جمعیت هلال‌احمر استان سمنان به‌سرعت اقدامات لازم برای جست‌وجو و انتقال جسد حادثه‌دیده انجام شد.

پیکر فردِ مفقود در ارتفاعات آرادان پیدا شد

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان گفت: جست‌وجو و نجات با اعزام هفت تیم از هلال‌احمر و تیم‌های هیأت کوهنوردی و آگاهی انجام و پس از یافتن فرد مذکور به‌وسیله بسکت و فیکس کردن جسد و انجام عملیات طناب‌ریزی و ایجاد کارگاه‌های متعدد، انتقال جسد به مکان مناسب انجام شد.

محمدخانی گفت: ۲۸ نیروی عملیاتی در قالب هفت تیم تخصصی امداد کوهستان از هلال‌احمر با استفاده از هفت دستگاه خودروی سبک و نیمه‌سنگین و دو مجموعه تخصصی کوهستان، این عملیات نفس‌گیر را به عهده داشتند و این عملیات در ساعت 21:55 روز بیستم شهریورماه با انتقال پیکر فرد حادثه‌دیده به شهرستان آرادان به پایان رسید.

از همه دل بریده ام،دلم اسیر یک نگاست،تمام آرزوی من زیارت امام رضـــــــــاست

جمعه 22 شهریور 1398  4:34 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها