تله کابین زرشک قزوین؛ پرواز بر فراز شهر

 
fatemeh_75
fatemeh_75
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آبان 1388 
تعداد پست ها : 8325
محل سکونت : اصفهان

تله کابین زرشک قزوین؛ پرواز بر فراز شهر

 

تله‌ کابین زرشک قزوین ، در ۱۵ کیلومتری جاده قزوین به رازمیان واقع شده‌است. این مجموعه تفریحی که در محدوده ضلع شمال غربی راهدارخانه زرشک قرار دارد در سال ۱۳۹۳ به بهره‌برداری رسید و از آن زمان تا کنون، مقصد بسیاری از گردشگران و مسافران این منطقه است.

تله کابین زرشک قزوین در ارتفاعات ۲۷۵۰ متری شهر قزوین در رشته کوه‌های الموت قرار دارد که پس از سوار شدن بر آن می‌توانید شهر را زیر پایتان ببینید. این مجموعه اولین دستگاه مجهز به کابین و سی‌یژ در کسور محسوب می‌شود که به طور همزمان می‌تواند گردشگران و ورزشکاران اسکی را جا به جا کند.

تله کابین زرشک | مراکز تفریحی قزوین
تله کابین زرشک | مراکز تفریحی قزوین

از امکانات این مرکز تفریحی_گردشی می‌توان به رستوران در ایستگاه مبدا و کافی‌شاپ در ایستکاه مقصد اشاره کرد. پیست اسکی بین‌المللی این مجموعه برای برگزاری مسابقات اسکی مارپیچ کوچک و بزرگ طراحی شده‌است. همچنین پیست تیوپ‌سواری ایمن برای داشتن لحظاتی شاد در این مجموعه وجود دارد. تله کابین زرشک قزوین، مجموعه‌ای کامل و متفاوت از انواع تفریحات هیجان‌انگیز و جزو انتخاب‌های قطعی گردشگران زمستانی به این منطقه است.

شما چقدر با مراکز تفریحی قزوین آشنا هستید؟ آیا تا به حال تجربه استفاده از مجموعه‌های معرفی شده را داشته‌اید؟ برای تبادل اطلاعات با گردشگران سفرزونی، تجربیات، نکات و دیگر اطلاعات خود را در اینجا به اشتراک بگذارید.

سه شنبه 12 شهریور 1398  9:37 AM
تشکرات از این پست
mohammad_43
دسترسی سریع به انجمن ها