0

بررسی ویژگی موتورهای جستجوگر در طراحی سایت

 
sadeghiazadeh
sadeghiazadeh
کاربر جدید
تاریخ عضویت : مرداد 1398 
تعداد پست ها : 1
محل سکونت : http://www.npco.net

بررسی ویژگی موتورهای جستجوگر در طراحی سایت

بررسی ویژگی موتورهای جستجوگر در طراحی سایت

 

اس ای آر پی ها تغییر کرده اند ویژگی های جستجو در صفحات نتایج اکثر موتورهای جستجوگر اصلی ، به ویژه گوگل ، به یک نیروی غالب تبدیل شده اند و این می تواند پیامدهای مهمی برای میلیون ها شرکت کوچکتر که برای ترافیک خود به موتورهای جستجو در طراحی سایت تکیه می کنند ، داشته باشد. از لحاظ تاریخی ، گوگل زمینه بازی نسبتاً سطح خوبی را برای بچه های کوچک ، هم در جستجوی ارگانیک و هم با پرداخت پولی را در طراحی سایت فراهم کرده است.
با این حال ، این تغییرات باعث از بین رفتن رابطه گوگل با مدت طولانی با این شرکت های کوچکتر شده و مقیاس ها را به طور کامل در تعادل بزرگترین مارک ها قرار می دهد. بنابراین ، تغییرات چیست ، چه تأثیراتی را بر آنها در طراحی سایت می گذارد و از همه مهمتر ، چه کاری می توانید انجام دهید به یاد داشته باشید که توضیحات متا کاراکتری دارید اما آنچه را روشن کرده است این است که این تغییر در اس ای آر پی ها یک مرحله یا یک اشتباه نیست.

 

 

طراحی سایت

 

نقش تغییرات گوگل در طراحی سایت

بازاریابان دوست دارند از سال صحبت کنند من تعداد سالها سال موبایل را از دست داده ام در حال حاضر میلیون نتیجه برای این اصطلاح جستجو در گوگل وجود دارد و بدون شک در کوتاه مدت مقالات زیادی برای گفتگو در مورد در طراحی سایت وجود خواهد داشت. سال خواهد بود چنین اعلامیه هایی مورد استفاده مشکوک است ، اما آنها عناوین خوبی را ایجاد می کنند ، بنابراین ، با پرش شرم آور بر روی باند می خواهم.
به صورت گذشته نگر اعلام کنم که سال سال ویژگی جستجوی پیشرفته در طراحی سایت است. گوگل در سالهای اخیر به طور مداوم در حال غنی سازی اس ای پی آرها بوده و به تدریج ویژگی های بیشتر و بیشتری را که از بالا و فراتر از ده پیوند آبی سنتی فراتر رفته ، اضافه کرده است ، اما از اواخر سال گذشته و در سراسر سال در طراحی سایت آنها به طور کامل موز رفتند. برای گوگل غیر معمول نیست که قبل از تغییر فکر خود ، مطالب را کمی تست کنید.

http://www.npco.net / https://www.limotorsh.com/ / http://www.sitecode.ir / http://www.idea-soft.ir

سه شنبه 22 مرداد 1398  2:09 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها