کامل ترین بانک کتاب های کمک درسی و بازی های فکری

 
daneshland
daneshland
کاربر جدید
تاریخ عضویت : مرداد 1398 
تعداد پست ها : 2
محل سکونت : تهران

کامل ترین بانک کتاب های کمک درسی و بازی های فکری

بی شک شما هم خانواده‌های زیادی را می‌شناسید که از گروه‌های سنی مختلف تشکیل شده اند و شاید خودتان هم عضوی از همین خانواده‌ها باشید.
بدون شک یکی از دغدغه‌های بزرگ این خانواده‌ها معمولا برطرف کردن نیازهای آموزشی و پرورشی اعضای خانواده است. به‌طور قطع این موضوع در کلان‌شهرهای
پرترافیک و شلوغ نمود بیش‌تری دارد و رفتن به مراکز فروش کالاها و خدمات آموزشی و خرید کردن از میان این همه محصول رنگارنگ با ویژگی‌های متفاوت کار آسانی نیست.
شاید رفت‌و‌آمد در شهرهای کوچک‌تر و خلوت‌تر این‌قدر آزاردهنده نباشد ولی خب، خبری هم از این همه تنوع نیست و شاید این همه حق انتخاب وجود نداشته باشد

فروشگاه اینترنتی کتاب و بازی فکری daneshland.com

همین ذهن‌مشغولی‌ها باعث شد اوایل سال ۱۳۹۷ ایده‌ای هدفمند در ذهن‌مان شکل بگیرد و نتیجه‌ی هفته‌ها هم‌فکری میان گروهی متشکل از افراد با تجربه و جوانانی خلاق و با انگیزه تبدیل شود به فروشگاه اینترنتی دانش لند. هدف ما در دانش لند فراهم کردن محیطی است که بتوانید به‌راحتی آن‌چه را که می‌خواهید خریداری کنید، نه این‌که مجبور شوید از میان گزینه‌های موجود یکی را انتخاب کنید. بدون اغراق هرچه برای آموزش دیدن و آموزش دادن نیاز دارید در دانش لند فراهم شده است. ما شعار “هر روز تازه‌تر می‌شویم” را برای دانش لند برگزیدیم، چرا که وظیفه یک سایت و فروشگاه اینترنتی با موضوع آموزش چیزی غیر از این نیست.

خدمات و محصولات ما به سه گروه تقسیم می‌شوند:
فروش کتاب‌های کمک آموزشی و عمومی برای تمامی مقاطع از همه‌ی ناشران فعال در این بازار
اسباب بازی‌های فکری، آموزشی و سرگرم‌کننده برای تمام رده‌های سنی از خردسال تا بزرگ‌سال
 مجموعه‌ای بی‌نظیر از نوشت‌افزارهای برند‌های با کیفیت

دوشنبه 14 مرداد 1398  5:23 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها